Son Dakika: Formula 1 İstanbul için flaş karar! Biletler çöp oldu

Yıllardır beklenen Formula 1 İstanbul için geri sayım hızla devam ederken, yarışların Bilim Kurulu Tavsiye Kararıyla İstanbul Valiliği'nin son dakika seyircisiz yapılması kararı şok etkisi yarattı.

Son Dakika: Formula 1 İstanbul için flaş karar! Biletler çöp oldu
Editör: Hakan A.
05 Ekim 2020 - 14:32 - Güncelleme: 05 Ekim 2020 - 14:35
Türkiye'de bu yıl uzun bir aradan sonra yapılması planlanan Formula 1 yarışları için flaş karar alındı. Seyircili olarak yapılması planlanan ve 3 gün sürecek Formula 1 İstanbul ayağında son dakika karar hayal kırıklığına uğrattı. Şimdi karaborsadan Formula 1 bileti alanlar karar kara düşünüyor. İstanbul Valiliği kararı son dakika olarak duyurdu.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 5 Ekim 2020 - İstanbul


İstanbul'da uzun bir aradan sonra yeniden yapılacak olan Formula 1 yarışları için geri sayım sürerken, gelen son dakika haberi izleyicileri hayal kırıklığına uğrattı. Koronavirüs önlemleri çerçevesinde Formula 1 İstanbul ayağı için çok önemli bir karar alındı! Formula 1 İstanbul ayağı seyircisiz olacak...

Karaborsada satılan biletler çöp oldu!

İlk defa bundan 9 yıl önce gerçekleştirilen ve o yıllardan beri yapılmayan Formula 1 yarışları uzunca bir ara sonra yeniden Türkiye'de yapılmaya başlanacak. İlk yarış ise 13-15 Kasım tarihlerinde İstanbul'da Pendik Kurtköy'de bulunan yarış pistinde gerçekleştirilecek. Biletleri satışa çıkar çıkmaz kapış kapış satılan Formula 1 İstanbul Grand Prixi için biletler nasıl iade edilecek şimdiden büyük merak konusu oldu. Özellikle biletler hızla tükenmiş ve karaborsaya düşmüştü. Karaborsada 2-3 misli üstüne satılan biletleri satın alanlar şimdiden bu karara en fazla üzülenlerden oldu.

Valilik haberi son dakika olarak duyurdu!

İSTANBUL VALİLİĞİ İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 

BASIN AÇIKLAMASI (2020-81)
 
Koronavirüs salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında;

İstanbul İl Pandemi Kurulunun almış olduğu 13-15 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenecek “Formula-1 DHL Turkish Grand Prix 2020 yarışının seyircisiz yapılması” yönündeki tavsiye kararı uyarınca 05.10.2020 Pazartesi günü saat 10.00'da toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından söz konusu yarışın seyircisiz yapılmasına karar verilmiştir.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum