Son dakika: Gaziantepte deprem oldu! G.Antep depremi ayrıntıalrı...

Günün son dakika deprem haberi Gaziantep ilinden geldi. Gaziantepte sabah karşı deprem meydana geldi. G.Antep depremi kaç şiddetinde oldu, başka deprem oldu mu? Ayrıntılar ilk bilgiler için tıklayın.

Son dakika: Gaziantepte deprem oldu! G.Antep depremi ayrıntıalrı...
Editor: Gökay Demirezen
10 Ocak 2019 - 08:01 - Güncelleme: 24 Ocak 2020 - 22:48

Gaziantepte deprem mi oldu? Bu sabah saatlerinde vatandaş güne deprem ile başladı. Vatandaş işine gitmek için hazırlandığı sırada Gaziantep ilinde bir deprem meydana geldi. İşte Gaziantep depremi ve ayrıntıları... Son depremlere eklenen Gaziantep ilinde yaşanan depreme ilişkin ilk bilgiler haber merkezimize gelmeye başladı.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 10 Ocak 2019 - İstanbul


Günün son dakika deprem haberi Gaziantep ilinden gelirken depremin büyüklüğü ve yaşananların ilk bilgilerigelmeye başladı. Sabah satalerinde Gaziantep merkezli deprem oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre sabah saat 06:24 sıralarında merkez üssü Gaziantep ili Oğuzeli ilçesi olan bir deprem kaydedildi. Depremin büyüklüğü 3.2 şiddetide ölçülürken, yaşanan deprem çevre bölgelerde de hissedildi. G.Antep depremi yerin yaklaşık 8.9 kilometre derinliğinde meydana geldiği bildirildi.

3.2 şiddetinde meydana gelen Gaziantep Oğuzeli depremi esnasında vatandaş kısa süreli korku ve panik yaşadı.

SON DAKİKA 24 OCAK 2020: ELAZIĞ İLİNDE KORKUTAN DEPREM 6.8