Son Dakika Haberi: Ege Denizi'nde 4.2 büyüklüğünde deprem

Ege Denizi'nde sabah erken saatlerinde iki deprem meydana geldi. Pek çok il depremi hissetti. Son depremlere ilişkin bilgiler gelmeye başladı.

Son Dakika Haberi: Ege Denizi'nde 4.2 büyüklüğünde deprem
Editor: Hakan A.
17 Şubat 2019 - 08:39

Ege'de deprem mi oldu? Ege Denizi'nde deprem yaşandı mı? Günün son dakika deprme haberi Ege Denizi'nden geldi. İşte yaşanan son depremler ve Ege'de meydana gelen depreme ilişkin son bilgiler.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 17 Şubat 2019 - İstanbul


Sabah saat 05:31 sıralarında Ege Denizi açıklarında meydana gelen deprem korkuttu. Çok sayıda bölgede hissedilen depreme dair bilgiler açıklanırken, Ege Denizi'nde deprem olmaya devam ediyor.

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan bilgiye göre sabah erken saatlerde merkez üssü Ege Denizi, 6.05 kilometre açıklarında Magnesia (Yunanistan), Gökçeada (Çanakkale) 157 kilometre uzaklıkta 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği bildirildi. Yaşanan deprem pek çok bölgede hissedilirken, depremin yern 7 kilometre derinliğinde olduğu kaydedildi.

İkinci deprem 07:35 sıralarında yaşandı

Ege'de meydana gelen korkutan deprem sonrasında sabah saat 07:35 sıralarında Muğla ve Datça'da hissedilen deprem 2.6 olarak ölçüldü.