Reklamı Geç
Son dakika haberi: Gaziantep’te motosikletten kahvelere bombalı...

Son dakika haberi: Gaziantep'te motosikletten kahvelere bombalı saldırı

Gaziantep Şahinbey'de bir motosikletli iki kahvenin önünden geçerken elindeki poşeti attı ve poşet büyük bir gürültüyle patladı, can kaybı yok.

16 Kasım 2016 - 08:25

Gaziantep Şahinbey'de yan yana olan iki kırahathane önüne motosikletli bir kişi tarafıdnan el yapımı bomba atılması sonucu ortalık karıştı. Patlama sonucunda her hangi bir can kaybı olmazken, büyük panik yaşandığı gelen haberler arasında.

Gaziantep'te bir motosiklet üzerinde giden kişi veya kişiler tarafından bölgede bulunan iki kıraathaneninbulunduğu alanda önüne atılan el yapımı patlayıcı infilak ettiği öğrenildi. Kahvehane saldırıları yeniden mi başladı sorusunu sorduran olayda can kaybı yaşanmazken, motosikletli saldırganın yakalanması amacıyla polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri alarak çalışma başlattığı bildirildi.

Gaziantep iline bağlı Şahinbey ilçesinde iki kıraathanenin önüne bir motosikletten atılan poşetin ardından patlama meydana gelmesi sonucunda, olayda herhangi bir can kaybı yaşanmazken, polis ekipleri olayla ilgili şüphelini,n yakalanmasına ilişkin hızla çalışma başlattıkları kaydedildi.

Konuya ilişkin Gaziantep Valisi tarafından yapılan son dakika yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesine bağlı Kıbrıs Mahallesi Magosa Caddesi'nde iki kıraathanenin önüne motosikletli bir kişi tarafından poşet atıldığı, ardından patlama meydana geldiği belirtildi.

Kaynak : Akşam / AA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..