Son dakika haberi: Kağıthane’de bomba gibi patlayan tüp paniğe...

Son dakika haberi: Kağıthane'de bomba gibi patlayan tüp paniğe neden oldu

İstanbul Kağıthane ilçesinde öğle saatlerinde adeta bir bomba gibi patlayan tüp büyük korku ve paniğe neden oldu. Kağıthane'de yaşanan patlamanın nedeni belli oldu.

17 Mart 2017 - 14:35

İstanbul'da bugün öğle saatlerinde meydana gelen bir patlama ekipleri alarma geçirdi. Ortalığı adeta savaş alanına çeviren patlan-manın nedeni belirlendi.

Günün son dakika haberi İstanbul Kağıthane ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi'nden geldi. Mahallede bulununan bir apartmanın giriş katındaki daireden büyük bir gürültüyle patlama sesisonrasında ortalık bir anda savaş alanına döndü. 

Konuya ilişkin edinilen son dakika bilgiye göre, Kağıthane ilçesinde bulunan bir binanın giriş katındaki dairede tüp patlaması sonucunda ilk belirlemelere göre 80 yaşındaki kadın patlamanın da şiddetiyle yaralandı. Olay Hürriyet Mahallesi Saygı Sokak üzerinde bulunan 4 katlı bir binanın giriş katında meydana geldiği bildirildi. Yaşanan şiddetli patlamanın etkisiyle çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yaşanan şiddetli patlamanın mutfak tüpündeki gaz sıkışması sonucunda meydana geldiği gelen son dakika haberleri aasında.