Reklamı Geç
Son dakika haberi: THY, Erbil ve Bağdat seferleri iptal

Son dakika haberi: THY, Erbil ve Bağdat seferleri iptal

Musul'da bu sabah itibariyle başlayan askeri operasonlar nedeniyle THY'den son dakika iptalleri yaşanıyor. Bu kapsamda THY, Erbil ve Bağdat seferlerini iptal edildiği duyuruldu.

17 Ekim 2016 - 14:47

Dünya Musul için başlatılan flaş askeri operasyonu saniye saniye takip ederken, bazı uçak seferlerinin iptaline ilişkin bilgiler ajanslara düşmeye başladı.Terör örgütü DAEŞ'in Musul'dan temizlenmesi için başlatılan askeri operasyonda sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Irak ve Musul operasyon açıklaması sonrasında bölgeye düzenlenen uçuşlarda sıkıntı yaşanmaya başlandı.

Türk Hava Yolları (THY) Irak'a düzenlediği seferlerde iptaller yaşandığı bilgisi geçildi. Konuya ilişkin THY'den son dakika açıklaması gelirken. THY, Irak'ın en büyük ikinci kenti Musul'un DEAŞ'tan geri alınmasına yönelik askeri operasyonun başlaması üzerine Bağdat ve Erbil'e Atatürk Havalimanından yaptığı seferlerini iptal ettiğini duyurdu.

THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan son dakika açıklaması kapsamında, THY bu gün saat 18.15'de yapacağı TK- 314 sefer sayılı Erbil ve 17.35 'de yapacağı 302 sefer sayılı Bağdat uçuşlarını karşılıklı olarak iptal ettiği gelen son bilgiler arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..