Son Dakika: Hac kura sonuçları açıklanıyor - Hac kura çekilişi...

Son Dakika: Hac kura sonuçları açıklanıyor - Hac kura çekilişi online Canlı yayın izle

Son dakika: 2 Milyon hacı adayı için heyecanlı kura çekilişi başladı, 2017 Hacı adayları için kura çekilişi online izle! Türkiye geneli Hac kura sonuçları çekilişle başladı. İşte canlı yayından izleme fırsatı.

24 Şubat 2017 - 15:23 - Güncelleme: 24 Şubat 2017 - 23:10

Türkiye genelinde yaklaşık 2 milyon Hacı adayı iin kura çekilişi Diyanet tarafından başlatıldı! Heyecan dorukta. 2017 yılında Hac farizasını yerine getirecek olanların belirleneceği kura çekilişi Ankara'da geniş bir katılımla Türkiye Diyanet Vakfı Konferans salonunda çekiliş başladı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Şubat 2017 - İstanbul

2017 Hac kura sonuçları çekilişi başladı. 80 bin Hacı adayı bu yıl 2017'de Hac farzını yerine getirebilecek. Hac Kura souçları yapılan çekilişle belirlenmeye başlanırken, gece 23:00'da sonuçlar açıklanmaya başlayacak. Hac kura sonuçları listesini isminiz, kimlik numaranız ile Diyanet resmi internet adresi üzerinden sorgulayabileceksiniz. 

Bu yıl Hac kayıt işlemleri geçmiş yıllardan gelenler içinde yeniden yapıldı ve toplam 1 Milyon 800 Binden fazla, 2 Milyona yakın Hacı adayı için heyecanlı bekleyiş şu saat itibariyle başladı. Hac Kura çekilişi öncesinde Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez bir konuşma gerçekleştirdi ve Hac farzı hakkında, önemli bilgilendirmelerde bulundu. Salonda kura heyecanı yaşayan vatandaşlar dikkatle Diyanet İşleri Başkanı'nın konuşmalarını dinledi.

2017 Hac kura sonuçları öğrenmek için tıkla (Hac Kura sonuçları açıklanmaya başladığında bu adreste olacak)

Hac 2017 kura sonuçları, saat: 23:00'dan itibaren Başkanlığa ait http://hac.diyanet.gov.tr web adresi üzerinden online olarak sorgulanabilecektir.

Şu sıralarda 2017 Hac Kura çekilişi başladı ve Hacı adayları belirlenmeye başlandı!