Son Dakika: İstanbul'da aniden bastıran sağanak yağmur ve dolu sel ve su baskınlarına neden oldu!

İstanbul'da öğle saatlerinde aniden bastıran sağanak yağış ve dolu nedeniyle çok sayıda ilçede sel ve su baskınları yaşanıyor. İstanbul'un çeşitli yerlerinde Trafik felç olurken, su baskını haberleri gelmeye devam ediyor.

Editör: Hakan A.
29 Eylül 2020 - 13:00 - Güncelleme: 29 Eylül 2020 - 13:05
İstanbul için beklenen yağmur uyarısı gerçek oldu. Şehirde sağanak yağışın yanı sıra yer yer dolu yağışı görülüyor. İstanbul'da bugün öğlen saatlerinde etkisini gösteren yağmur bir anda sel ve su baskınlarına dönüştü. Şehrin hemen her noktasından yağış ve sel baskını alarmı verilmiş durumda.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen sağanak yağış başladı! Şehirde aniden bastıran yağmur nedeniyle vatandaşlar gerek trafikte gerek sokakta oldukça zor anlar yaşadı.

İstanbul'da sağanak hayatı adeta felç etti! Dolu ve sağanak yağmura teslim olan İstanbul'da pek çok noktadan sel ve su baskını haberleri gelmeye devame diyor. Günün son dakika gelişmesi İstanbul'da yaşanan sağanak ve dolu yağışıyla ilgili oldu. Şehrin önemli pek çok ilçesinde yağışlar nedeniyle adeta hayat felçe uğradı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum