Son Dakika: İstanbul'da Bebek sahilinde teknelerde yangın

İstanbul Boğazında Bebek sahilinde bağlı teknelerin birinde çıkan yangın, diğer teknelere sıçradı.

Son Dakika: İstanbul'da Bebek sahilinde teknelerde yangın
Editör: Hakan A.
14 Şubat 2021 - 08:22 - Güncelleme: 14 Şubat 2021 - 08:39
İstanbul Boğazında tekne yangını meydana geldi. Boğaz'da Bebek sahilinde bağlı teknelerden birinde henüz bilinmeyen bir şekilde yangın çıktı. Bir teknede başlayan yangın hızla büyüyerek yanda bağlı diğer teknelere sıçradı.

İstanbul'un Bebek sahilinde bu sabah erken saatlerde bir tekne yangını meydana geldi. Bir teknede başlayan yangın hızla büyürken, yanda bağlı diğer teknelere sıçraması nedeniyle çok sayıda tekne yanmaya başladığı gelen sond akika haberleri arasında.

YANGININ SEBEBİ BİLİNMİYOR

Bebek'te yanan tekneye ilk müdahale çevredekiler tarafından yapılırken, olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi, sağlık görevlisi ile acil kurtarma ekiplerinin yönlendirildiği kaydedildi. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen İstanbul itfaiyesine bağlı ekipleri çıkan tekne yangınına hızla müdahale ettiği görüldü. Yangın söndürme çalışmalarına başlayan itfaiye erleri, diğer teknelerede müdahale ediyorlar. Yangının daha fazla büyümesini önlemek için çabalayan ekipler, yanan teknelere müdahaleleri sürüyor. Teknelerde kalan birilerinin olup olmadığıda kontrol edilirken, yangında ölen veya yaralanan olup olmadığı bilinmiyor.bebek tekne yangını

Henüz teknenin neden alev aldığı, hangi sebepten yangının çıktığı bilinmiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum