Son Dakika: TOKİ ve Emlak Konut projelerinden ev alanlar dikkat! Taksitler ertelendi...

Son günlerde sıkça sorulan sorulardan biri olan TOKİ ve Emlak Konut projelerinden ev alanların taksit ödemeleri için yanıt gecikmedi! Bakan Kurum duyurdu, TOKİ ve Emlak Konut projelerinden ev alanların kredi taksitleri ertelendi! İşte son dakika gelişmenin ayrıntıları...

Son Dakika: TOKİ ve Emlak Konut projelerinden ev alanlar dikkat! Taksitler ertelendi...
Editör: Hakan A.
26 Mart 2020 - 15:13 - Güncelleme: 26 Mart 2020 - 15:19
TOKİ konutlarından veya Emlak Konuttan ev sahibi olmuş, taksit ödeyen vatandaşlar bu habere dikkat! Bir son dakika gelişmesini duyurun Bakan Kurum, Emlak Konut GYO ile TOKİ'den taksitlerle ev alanları oldukça yakından ilgilendiren gelişmeyi açıkladı. Milyonları ilgilendiren taksit ödemeleri ertelendi!

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 26 Mart 2020 - İstanbul


Hükümet, Türkiye genelinde vatandaş için koronavirüs mücadelesini her biriminde sürdürürken, destek paketlerinin ardı arkası kesilmiyor. Bugün Belediye ve Hazine taşınmazlarında kiracı olanların kiralarının alınmayacağına ilişkin ilk haber sonrası Bakan Kurum ikinci müjd3eli haberi ise TOKİ ve Emlka Konuttan ev alanlar için verdi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Emlak Konut GYO'dan ev alanları rahatlatan taksit erteleme haberini verdi. Bakan Kurum, TOKİ ve Emlak Konuttan taksitle ev alanların taksitlerinin ertelendiğini açıkladı.


Koronavirüs tedbirleri kapsamında arsa, konut ve iş yeri alıcılarımızın 2020 yılı Nisan ve Mayıs aylarına ait taksit ödemeleri faizsiz olarak ertelenmiştir.

TOKİ ve Emlak Konut projelerinden ev alanlar dikkat! Taksitler ertelendi...


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum