Reklamı Geç
Son depremler: 3 ilde Art arda deprem meydana geldi

Son depremler: 3 ilde Art arda deprem meydana geldi

Günün son dakika deprem haberi Aydın, Akdeniz ve Sivas'tan geldi. Yaşanan Art arda depremler korkuturken depremlerin şiddetleri ve gelen ilk bilgiler haberimizde.

21 Kasım 2016 - 06:57

Aydın başta olmak üzere, Sivas ve Akdeniz açıklarında deprem meydana geldi. Son depremlere ilişkin bilgiler Emlak Pencerem'de.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Kasım 2016 - İstanbul

Ülke genelinde yaşanan son dakika deprem haberleri;

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan son depremlere göre, Aydın'da 3.4 şiddetinde deprem. Aydın iline bağlı Germencik ilçesinde saat 12: 15 sıralarında 3.4 şiddetinde yaşanan deprem korkuttu.

Akdeniz'de deprem!

Akdeniz sallanmaya devam ediyor! saat 18:45 sıralarında merkez üssü Akdeniz Girit Adası açıkları olan 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem yerin 88.5 kilometre derinlerde yaşandığı kaydedildi.

- Sivas'ta deprem!

Sivas ilinde saat 01:52 sıralarında merkez üssü Gölova ilçesi olan 3.6 şiddetinde bir deprem meydana geldiği bildirildi. Deprem yerin 4.1 kilometre derinlerde meydana geldiği kaydedildi.

- Akdeniz'de deprem!

Girit Adası açıklarında bir deprem haberi daha geldi. Merkez Üssü Girit Adası olan 3.7 şiddetinde yaşanan deprem yerin 3.5 kilometre derinlerde meydana geldiği ifade edildi.

Yaşanan deremler hissedildikleri yerlerde kısa süreli paniğe neden olduğu kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..