Son Depremler: Balıkesir Susurluk'da 4.1 büyüklüğünde korkutan deprem!

Bugün akşam saatlerinde Balıkesir merkezli korkutan bir deprem meydana geldi. Balıkesir'de yaşanan son dakika deprem bilgileri ve gelen ilk bilgiler haberimizde.

Son Depremler: Balıkesir Susurluk'da 4.1 büyüklüğünde korkutan deprem!
Editör: Hakan A.
11 Aralık 2020 - 17:57
Bugün meydana gelen depremler arasında Balıkesir ilinde yaşanan son dakika deprem korku ve paniğe neden oldu. Bu akşam saatlerinde Balıkesir iline bağlı Susurluk ilçesi sınırları içinde korkutan bir deprem meydana geldi. Balıkesir Susurluk depremi kaç büyüklüğünde meydana geldi, ilk rakamlar gelmeye başladı...

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri - 11 Aralık 2020 - İstanbul


Günün son dakika deprem haberi az önce haber merkezlerine düştü. Balıkesir'de Susurluk ilçesinde yaşanan depreme dair ayrıntılar netleşti.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan son dakika deprem verilerine göre, Balıkesir'de akşam saat 17:37 sıralarında Susurluk ilçesi merkez olarak alınan 4.1 büyüklüğünde bir deprem kaydedildi. Deprem yerin 7 kilometre derinlerde yaşandığı bildirildi. Çevre bölgelerde hissedilen deprem esnasında vatandaşların kısa süreli korku ve panik yaşadıkları gelen bilgiler arasında.


KANDİLLİ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA DEDİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan verilere göre ise, deprem Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde 3.9 büyüklüğünde meydana geldi.

2020.12.11 17:37:49  - 11.8      -.-  4.1  3.9   TASKOPRU-MUSTAFAKEMALPASA (BURSA)

balıkesir susurluk deprem 

YORUMLAR

  • 0 Yorum