Son depremler: Diyarbakır Sur'da 3.2 büyüklüğünde deprem!

Son deprem haberlerine Diyarbakır Sur ilçesinde meydana gelen deprem eklendi. Diyarbakır ilinde yaşanan son dakika depremin ayrıntıları haberimizde.

Son depremler: Diyarbakır Sur'da 3.2 büyüklüğünde deprem!
Editör: Hakan A.
07 Ocak 2020 - 15:16 - Güncelleme: 07 Ocak 2020 - 15:22

Sabah saatlerinde Ankara merkezli deprem sonrası günün son dakika deprem haberi Diyarbakır ilinden geldi. Diyarbakır'da bir deprem kaydedildi. İşte deprem ile alakalı gelen ilk bilgiler...

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 07 Ocak 2019 - İstanbul


Bu sabah erken saatlerde Başkent Ankara'da 3.8 şiddetinde bir deprem kaydedilmişti. Deprem sonrası bu kez Diyarbakır sallandı. Peki Diyarbakır depremi kaç şiddetinde meydana geldi, merkez üssü neresi? İşte son bilgiler neler?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan Diyarbakır depreminin ayrıntılarına göre, merkez üssü Sur ilçesi olan 3.2 şiddetinde ölçümlenen deprem yerin 7 kilometre derinlerinde meydana geldi.diyarbakır sur deprem son depremler

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre saat 14:50 sıralarında merkez üssü Diyarbakır Sur ilçesi olan 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. Yaşanan deprem yerin yaklaşık 10 kilometre kadar derinlerde yaşandığı gelen son dakika bilgileri arasında.
 

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum