Son depremler: İstanbul Silivri'de deprem!

İstanbul sallanmaya devam ediyor. Gece boyunca yaşanan ufak çaplı depremler sonrasında İstanbul Silivri'de bu sabah bir deprem meydana geldi. İşte son dakika deprem haberi ve en yeni bilgiler.

Son depremler: İstanbul Silivri'de deprem!
Editör: Hakan A.
09 Ekim 2019 - 10:09 - Güncelleme: 09 Ekim 2019 - 10:19
Korkutan İstanbul depremine bir yenisi daha eklendi. Marmara Denizi Silivri açıklarında son dakika deprem haberi geldi. Silivri merkez üssü deprem ile alakalı bilgiler gelmeye başladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 8 Ekim 2019 - İstanbul


İstanbul'da yaşanan depremlere bir yenisi daha eklendi. Gece saatlerinde ufak çaplı depremlerin yaşandığı Marmara Böölgesi'nde bu sabah 09:27 sıralarında bir deprem daha meydana geldi.

Yaşanan son dakika deprem ile alakalı Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre bu sabah saat 09:27 sıralarında merkez üssü Silivri açıkları olan 3.1 şiddetinde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Depremin yerin 8.3 kilometre derinlerde yaşandığı bildirildi.

Kısa süreli yaşanan depremin bazı ilçelerden hissedildiği gelen son dakika bilgileri arasında.

İşte gece boyunca Türkiye genelinde yaşanan depremler ve İstanbul Silivri'de meydana gelen deprem ile alakalı Kandilli açıklaması.

kandilli deprem açıklaması istanbul silivri deprem haberi

YORUMLAR

  • 3 Yorum