Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 10 Mart 2017 Cuma günü Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Sözcü gazetesi 18 adamızı işgal ettiler, üstüne bir de şov yaptılar! Yunan Cumhurbaşkanı Ege'de işgal ettikleri adamıza çıktı manşetini attı, diğer önemli başlıkları 10 Mart tarihli manşetleri.

10 Mart 2017 - 07:15

Sözcü GazetesiTürkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 10 Mart Cuma günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Mart 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

10 Mart 2017 Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, CHP lideri, Arzu ettikleri bir TV programına çıkarız, ben de anlatırım. Kim doğru, kim yanlış söylüyor, vatandaş da karar verir dediği habere yer veren gazete, "Yeni anayasayı bilmemekle suçlanan Kılıçdaroğlu, iktidara meydan okudu: TV'de karşıma çıkın size anlatayım" manşetini attı.

İktidar sustukça Yunan iyice azıyor. Bodrum'un karşısındaki, Türkiye'ye ait Keçi Adası'na giden Cumhurbaşkanı, Yunan askerlerini denetledi haberine geniş yer veren gazete, "18 adamızı işgal ettiler, üstüne bir de şov yaptılar! Yunan Cumhurbaşkanı Ege'de işgal ettikleri adamıza çıktı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Mart 2017 Sözcü Gazetesi manşetleri

10 Mart 2017 Sözcü Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..