Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 10 Nisan 2017 Gazeteler Sözcü oku

Sözcü Gazetesi manşetleri 10 Nisan 2017 Gazeteler Sözcü oku

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 10 Nisan 2017 Pazartesi günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Yurtdışında oy verme işlemi bitti, geriye şaibe kaldı; Bu kadarına da pes doğrusu Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları 9 Nisan tarihli manşetleri.

10 Nisan 2017 - 08:02

Yeni haftanın ilk iş gününe girildiğinde, Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 10 Nisan Pazartesi günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Nisan 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

10 Nisan 2017 Cumartesi günü sabahında Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Şükrü Karatepe yeni idari yapılanma için Çin modeli üzerinde durduklarını bildirdi. Çin'de 23 eyalet, 5 özerk bölge, 2 de özel statüyle yönetilen il var haberine yer veren gazete, "Gizli gündemi, Cumhurbaşkanı'nı Başdanışmanı Karatepe açıkladı; "Evet sonrası eyalet" manşetini attı.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Frankfurt'ta yasak olmasına rağmen zihinsel engelli gence zorla oy kullandırdılar. Görenlerin vicdanı sızladı. Hannover'de başkan ile seçmen yasağa rağmen kabine girip oy kullandı, Frankufrt'ta çifte T.C. No'su olan kadına oy kullandırıldı haberine geniş yer veren gazete, "Yurtdışında oy verme işlemi bitti, geriye şaibe kaldı; Bu kadarına da pes doğrusu" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Nisan 2017 Pazartesi Sözcü Gazetesi manşetleri

 

2017/04/2014205.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..