Sözcü Gazetesi manşetleri 11 Temmuz Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü Gazetesi manşetleri 11 Temmuz Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 11 Temmuz 2017 Salı günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Gökmen ve Mediha'yı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te tatil yaptığı yeri 15 Temmuz'da haberle açıkladı diyerek delilsiz tutuklayanlar Alın size delil Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

11 Temmuz 2017 - 07:54

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi. Sözcü gazetesi 11 Temmuz Salı günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Temmuz 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, TSK'nın ceride raporuna göre; FETÖ'cü askerler, 12 Temmuz'da Marmaris'te 2 kez keşif uçuşu yaptı. Erdoğan'ın kaldığı öteli havadan fotoğrafladı. BU delil, 2 arkadaşımızın masumiyetini bir kez daha ispatladı haberine yer veren gazete, "Gökmen ve Mediha'yı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te tatil yaptığı yeri 15 Temmuz'da haberle açıkladı diyerek delilsiz tutuklayanlar Alın size delil" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Temmuz 2017 Salı Sözcü Gazetesi manşetleri

sözcü manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..