Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 13 Mayıs 2017 Sözcü Cumartesi günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Sınırımızda teröristleri devletleştiren ABD'ye karşı; İşte bu subay gibi dik durun Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

13 Mayıs 2017 - 07:28

Hafta sonu Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi. Sözcü gazetesi 13 Mayıs Cumartesi günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mayıs 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

13 Mayıs 2017 Perşembe günü sabahında Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Ekrandan Atatürk'e ve manevi kızı Afet İnan'a iftira atan Süleyman Yeşilyurt, teslim oldu. Sorgusundan sonra halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçundan tutuklandı haberine yer veren gazete, "Atatürk'e iftira atan Yeşilyurt tutuklandı" başlığını attı.

Albay Okun Özeller, PKK destekçisi ABD'nin madalyasını almayarak halkın gönlünde taht kurdu. Bu onurlu duruşu, siyasilere örnek olsun haberine geniş yer veren gazete, "Sınırımızda teröristleri devletleştiren ABD'ye karşı; İşte bu subay gibi dik durun" manşetini attı.

Muhalif milletvekilini kurşunlayan ve 15 yılla yargılanan sanık, serbest bırakıldı Muhalif gazeteci Oğuz Güven ise  habere attığı başlık yüzünden gözaltına alındı haberine yer veren gazete, "Yargıdaki bu tür kararlar, milyonların güvenini sarsıyor; Kurşuna tahliye, habere gözaltı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Mayıs 2017 Cumartesi Sözcü Gazetesi manşetleri

sözcü gazetesi,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..