Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 14 Nisan 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 14 Nisan 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 14 Nisan 2017 Cuma günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Hayır'cılara hakaret ve tehditler zirve yaptı; "Bu ne rezalet" Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

14 Nisan 2017 - 07:09

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 14 Nisan Cuma günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Nisan 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

14 Nisan 2017 Cuma günü sabahında Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, MHP Lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın  danışmanının eyalet sistemine geçileceği sözleri için benim danışmanım olsa görevden alırdım dedi ve şunları söyledi; "Bahçeli'den eyalet çıkışı" başlığını attı.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Topbaş'ın çalışanı Hayır'cıların karıları ve kızları Evet'çilere helaldir dedi. Evet'çilerin tehdit yağdırdığı CHP'li vekilin annesini hastaneden attılar haberine yer veren gazete,  Hayır'cılara hakaret ve tehditler zirve yaptı; "Bu ne rezalet" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

İdlib'deki saldırının bir benzeri Deyrizor'da tekrarlandı. Saldırı sonrası kente yayılan zehirli gazı soluyan yüzlerce kişi öldü haberine yer veren gazete, "ABD IŞİD'in kimyasal silah deposunu vurdu" başlığını attı.

Doğu Perinçek'ten Zarrah çıkışı; "Erdoğan, Yahudi lobisine güvenmesin" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Nisan 2017 Cuma Sözcü Gazetesi manşetleri

 

2017/04/2552541.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..