Sözcü Gazetesi manşetleri 14 Temmuz Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü Gazetesi manşetleri 14 Temmuz Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 14 Temmuz 2017 Cuma günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Dakika Dakika o gecenin hikayesi ortaya çıktı; Erdoğan'ı darbe gecesi İstanbul'a getiren pilot FETÖ şüphesiyle atıldı Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

14 Temmuz 2017 - 07:50

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi. Sözcü gazetesi 14 Temmuz Cuma günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Temmuz 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Geçen şubatta işine son verilen pilotun, uçağın adım adım izlenmesini sağlayan transponder'ı o geceki uçuş sırasında kapatmadığı anlaşıldı haberine geniş yer veren gazete, "Dakika Dakika o gecenin hikayesi ortaya çıktı; Erdoğan'ı darbe gecesi İstanbul'a getiren pilot FETÖ şüphesiyle atıldı" manşetini attı.

Erdoğan'a suikast davasında bir sanık, İngilizce'de kahraman demek olan Hero yazılı tişört giydi. Bu pişkinliğe tepki yağdı haberine geniş yer veren gazete, "İsyan ettiren yüzsüzlük" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Temmuz 2017 Cuma Sözcü Gazetesi manşetleri

sözcü gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..