Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 19 Mart 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 19 Mart 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 19 Mart 2017 Pazar günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Evet'çi Barzani'ye söyleyin bu rezalete hemen son versin Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları 19 Mart tarihli manşetleri.

19 Mart 2017 - 07:42

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 19 Mart Pazar günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Mart 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

19 Mart 2017 Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Baba ocağı Kocaeli'de büyük şok yaşadı: Meral Akşener'in mitingine saldırı, AKP'li belediye Türk Bayrağı'nı indirip Osmanlı Bayrağı astı, Devlet törenine siyaset karıştırdılar: Çanakkale bahane Evet mitingi şahane, Türk adı ve Atatürk Milletin çimentosudur o beton çok sağlamdır,Satacak tek şey kaldı o da vatan toprağı, AKP'li Melih Gökçek'ten müthiş yorum: Bahçeli sarayda başkan yardımcısı olacak başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sözcü gazetesi ana sayfasında Pazar sabahında, Sözde Kürdistan Bayrağıyla karşıladıkları Barzani'nin kanalındaki haritada şehirlerimiz Kürdistanmış gibi gösteriliyor. İktidardan bunlara ses çıkmıyor haberine geniş yer veren gazete, "Barzani'nin TV'sine göre, Sivas'a kadar olan bölge Kürdistanmış! Evet'çi Barzani'ye söyleyin bu rezalete hemen son versin" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Mart 2017 Pazar Sözcü Gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..