Sözcü Gazetesi manşetleri 2 Haziran 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 2 Haziran 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 2 Haziran 2017 Cuma günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Şehit tümgeneral ve kadın yarbay'ın hikayeleri böyle dedirtti: Suçsuz yere hapis yattılar vatan için şehit düştüler Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

02 Haziran 2017 - 06:45

Yeni ayın ilk haftasonuna girilirken Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi. Sözcü gazetesi 2 Haziran Cuma günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Haziran 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

12 Mayıs; Atatürk'e hakaretten tutuklandı, 17 Mayıs; Hakkında iddianame hazırlandı, 1 Haziran; Duruşmaya çıkarıldı, tahliye edildi haberine geniş yer veren gazete, "Yargı'nın Süleyman Yeşilyurt duyarlılığı böyle dedirtti; Keşke adalet hep bu kadar hızlı olsa" manşetini attı.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tümgeneral Aydoğan Aydın, FETÖ'cü diye yakalanmış, sonra bırakılmıştı Yarbay Songül Yakut, FETÖ'cülerin kumpasıyla görevden uzaklaştırılmıştı haberine yer veren gazete, "Şehit tümgeneral ve kadın yarbay'ın hikayeleri böyle dedirtti: Suçsuz yere hapis yattılar vatan için şehit düştüler" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Haziran 2017 Cuma Sözcü Gazetesi manşetleri

sözcü

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..