Sözcü Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında haftanın ilk iş günü 23 Şubat 2017 Perşembe günü Bunlar 1 hafta kala savaşı bahane edip referandumu iptal edebilir manşetiyle dikkat çekti, Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Sözcü gazetesi diğer önemli başlıkları 23 Şubat tarihli manşetleri.

23 Şubat 2017 - 07:30

Sözcü Gazetesi bu sabah Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 23 Şubat Perşembe sabahı 1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

23 Şubat 2017 Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Polisten sonra askerler için de türban yasağı kaldırıldı. Kadın subay ve astsubayların şapka, bere ve keplerinin altına üniforma renginde başörtüsü ve türban takmalarına izin verildi haberine yer veren gazete, Kamuda yasaklı kurum kalmadı: "TSK'da kadın subaylar türban da takılabilecek" başlığını attı.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, AKP seçmeninin yüzde 35'inin, MHP seçmeninin yüzde 90'ının Hayır dediğini bu yüzden de AKP'nin korku yaşadığını belirten Halaçoğlu haberine yer veren gazete, "Bunlar 1 hafta kala savaşı bahane edip referandumu iptal edebilir" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Şubat 2017 Sözcü Gazetesi manşetleri

23 Şubat 2017 Sözcü Gazetesi manşetleri