Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 24 Mart 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 24 Mart 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 24 Mart 2017 Cuma günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Evet için cumhuriyet düşmanına saldırdı Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları 24 Mart tarihli manşetleri.

24 Mart 2017 - 07:23

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 24 Mart Cuma günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mart 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

24 Mart 2017 Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Türkiye Leopard tanklarını üreten firmadan savunma sistemi almak istedi. Almanya izin vermedi... Avrupa Komisyonu Erdoğan'ın Hiçbir Batılı güvenle sokağa çıkamaz sözü için açıklama istedi haberlerine yer veren gazete, "Avrupa'dan 1 yasak 1 uyarı" başşlığını attı.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, AKP'nin astığı bu afiş Kürtçü-Dinci ayaklanmasının başı olan Şeyh Sait'ten medet umar hale geldiklerini gösterdi haberine yer veren gazete, "Evet için cumhuriyet düşmanına saldırdı" manşetini attı.

AKP, OHAL'i askeri rejimde uygulanan sıkıyönetime çevirdiğini itiraf etti. Kaldırmak için Evet oyu istedi haberine yer veren gazete, "Askeri rejim itirafı" manşetini attı.

IŞİD üstlendi Türk kadın öldü, Ruslara Afrin uyarısı, Bir saldırı da Belçika'da, Laptop hop bşlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Mart 2017 Cuma Sözcü Gazetesi manşetleri

 

2017/03/1765318.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..