Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 25 Nisan 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 25 Nisan 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 25 Nisan 2017 Salı günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Yunan'ın küstahlığına daha ne kadar sessiz kalınacak? Kuzu çevirme şovuna neden nota verilmiyor Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

25 Nisan 2017 - 07:26

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 25 Nisan Salı günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Nisan 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

25 Nisan 2017 Pazartesi günü sabahında Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Sözcü gazetesi ana sayfasında bugün, Yunanlılar, bize ait Eşek Adası'nı da işgal etti... Hatta orada kuzu bile çevirdiler. Önüne gelen ülkeye fırça atan iktidar ise tepki göstermedi haberine geniş yer veren gazete, "Yunan'ın küstahlığına daha ne kadar sessiz kalınacak? Kuzu çevirme şovuna neden nota verilmiyor" manşetini attı.

Gazetede yer alan diğer başlıklar ise; Hulusi Akar derhal görevden alınsın, Onların babaları birer kahraman, Rea Zarrab hakim karşısında Sözcü ABD'deki kritik davayı izledi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Nisan 2017 Salı Sözcü Gazetesi manşetleri

 

2017/04/2719797.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..