Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 26 Mart 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 26 Mart 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 26 Mart 2017 Pazar günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. "FETÖ'cü memur, polis davulcu, zurnacı var ama vekil yokmuş Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları 26 Mart tarihli manşetleri.

26 Mart 2017 - 07:45

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 26 Mart Pazar günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Mart 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

26 Mart 2017 Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, İddiaya göre; Türk bakanlar, 19 Eylül'de New York'ta bir otelde, Başkan Trump'un eski Danışmanı Flynn ile buluştu. FETÖ'yü ABD'den çıkaralım teklifi yaptı haberine yer veren gazete, "CIA eski Başkanı Woolsey'den müthiş iddia: 2 Bakan, FETÖ'yu ABD'den kaçırmak için plan yaptı" başlığıyla haberi duyurdu.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Milletvekili Muharrem İnce, FETÖ'nün her ayağı ortaya çıkarılırken örgütün siyasi uzantılarına dokunulmamasını balıktaki sözlerle eleştirdi, "FETÖ'cü memur, polis davulcu, zurnacı var ama vekil yokmuş" manşetini attı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan şok iddia; Evet referandumundan Evet çıkarsa 4 milyon Suriyeliye vatandaşlık verilecek, Çelik;Atatürkçü olduğum için linç edildim, Çifte vatandaşlık tehlikede; Kabak Almanya'da yaşayan Türklerin başına patlıyor, Şeyh Sait'e AKP'nin ardından HDP'de sahip çıktı, Haftaya'da Mustafa Kemal Atatürk pastası yapacakmış, Şehitler şov malzemesi değildir başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Mart 2017 Pazar Sözcü Gazetesi manşetleri

 

2017/03/3321495.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..