Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 26 Mayıs 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 26 Mayıs 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 26 Mayıs 2017 Cuma günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Bahçeli'den Erdoğan', Kavurmacı yanıtı; Adalet, Hukuk herkese eşit uygulanmalı, Arkadaşlarımız için bugün karar çıkacak Manşetlerini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

26 Mayıs 2017 - 07:09

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi. Sözcü gazetesi 26 Mayıs Cuma günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Mayıs 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

Arkadaşlarımız için bugün karar çıkacak; Türkiye'de hala adalet olduğuna inanmak istiyoruz, Gazetecilik suç değil, Yargı bugün tarihi sınav verecek, Sözcü'ye yapılan devletin itibarına zarar verir, FETÖ ile mücadeleyi sulandırıyorlar, Meclis'te sözcü konuşuldu, Kavurmacı siyasi talimatla bırakıldı başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, MHP Lideri, FETÖ ile bağı olanların listesi hükümetin elinde dedi ve bu çağrıyı yaptı; "Bahçeli'den Erdoğan', Kavurmacı yanıtı; Adalet, Hukuk herkese eşit uygulanmalı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Mayıs 2017 Cuma Sözcü Gazetesi manşetleri

sözcü

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..