Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 27 Mart 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 27 Mart 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 27 Mart 2017 Pazartesi günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Gelinini, teyzesinin kızını amcasını, 5 yeğenini ve komşusunu müdür yaptı Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları 27 Mart tarihli manşetleri.

27 Mart 2017 - 07:25

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 27 Mart Pazarrtesi yeni haftanın ilk iş günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mart 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

27 Mart 2017 Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, İddiaya göre; Yeni bir göç dalgası sınırımıza dayandı haberine yer veren gazete, "3 Milyon mülteci daha gelebilir" başlığını attı.

Siyasette koltuk kavgası çıktı. Başbakan, Kılıçdaroğlu'nu koltuğa yapışmakla suçladı. Gürsel tekin, şu yanıtı verdi; Bizde genel başkan atanmaz, kovulmaz başlığıyla habere yer verdi.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başkan Mehmet Keleş'in bu kadrolaşması, sosyal medyada olay oldu ve Hanedanlık diye yorumlandı. Başkanlık işte böyle bir şey denildi haberine yer veren gazete, Düzce'nin AKP'li Belediye Başkanı'ndan şok icraat: "Gelinini, teyzesinin kızını amcasını, 5 yeğenini ve komşusunu müdür yaptı" manşetiyle habere yer verdi.

Hakkari'de 19, Tunceli'de 14, K.Irak'ta da 8 hain öldürüldü...

CH Lideri Kılıçdaroğlu; Benimle hesabınız varsa çıkın karşıma

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Mart 2017 Pazartesi Sözcü Gazetesi manşetleri

 

2017/03/9463790.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..