Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Türk Basını ve Gazetecilik için Kara Gün Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

27 Mayıs 2017 - 09:41

Ramzan'ın ilk orç sabahında, Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi. Sözcü gazetesi 27 Mayıs Cumartesi günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 267 Mayıs 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ iddiasıyla yok edilmek istenen Sözcü'nün muhabiri Gökmen Ulu ile internet sorumlusu Mediha Olgun tutuklandı. Muhasebe sorumlusu Yonca Yücekaleli serbest haberine geniş yer veren gazete, "Türk Basını ve Gazetecilik için Kara Gün" manşetini attı.

Sabır ve inançla bunun üstesinden geleceğiz, Muhalefetsiz dikensiz gül bahçesi istiyorlar, Milleti aklıyla dalga geçiyorlar; FETÖ ihalesi CHP ile Sözcüye kaldı, Şehitlerimize ağlatan veda, Referandumdan önce yapılsaydı AKP kaybederdi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Mayıs 2017 Cumartesi Sözcü Gazetesi manşetleri

sözcü

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..