Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 30 Mart 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 30 Mart 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 30 Mart 2017 Perşembe günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Hayır'cılara terörist diyen iktidar, bu babaya cevap versin; Oğlum gazi, yeğenim ise şehit! Oyum Hayır! Peki şimdi ben terörist miyim? Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları 30 Mart tarihli manşetleri.

30 Mart 2017 - 07:19

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 30 Mart Perşembe günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mart 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

30 Mart 2017 Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Türkiye, ilk kez bir kamu bankasının genel müdür yardımcısının yurtdışında tutuklanmasının şokunu yaşıyor. İşte Mehmet Hakan Atilla'yla ilgili son bilgiler haberine yer veren gazete, "ABD, Halkbank müdürünün girişine izin vermiş, adım adım izlemiş Çıkarken tutuklandı" başlığını attı.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kayseri Mitingine yüreği terör ateşi'yle yanan bu babanın sözleri damga vurdu haberine geniş yer veren gazete, "Hayır'cılara terörist diyen iktidar, bu babaya cevap versin; Oğlum gazi, yeğenim ise şehit! Oyum Hayır! Peki şimdi ben terörist miyim?" manşetini attı.

Saray'da şov, ABD Konsolosluğu Adil Öksüz'ü aramış, Saray'ın fetvacısı için ballı koltuk, Ey Bahçeli Hani Kerkük Türk'tü, Abidik gubidik bir şekilde vekil olamadım, FETÖ'den hain plan; Öcalan'ı İmralı'da öldürüp iç savaş çıkarmak istemiş başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 30 Mart 2017 Perşembe Sözcü Gazetesi manşetleri

 

2017/03/6065349.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..