Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 30 Mayıs 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 30 Mayıs 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 30 Mayıs 2017 Salı günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. FETÖ'nün Odatv kumpasıyla 2 yıl hapis yatan yazarımız Soner Yalçın, Sözcü'ye yönelik operasyonu yazdı:  Bu işin içinde bir iş var Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

30 Mayıs 2017 - 07:52

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi. Sözcü gazetesi 30 Mayıs Salı günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mayıs 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

Devletin içini bir örümcek ağı gibi saran FETÖ'cüleri tespit etmek için ilginç bir yola başvurulduğu ortaya çıktı. MİT, kurum daki hainleri yalan makinesine bağlayıp tespit etmiş, 33 FETÖ'cü atılmış haberine geniş yer veren gazet, "MİT, FETÖ şüphelisi personelini yalan makinasına bağlamış" başlığını attı.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Askeri bilirkişi heyeti, Genelkurmay'daki belgeleri inceleyip şu sonuca vardı; FETÖ darbeyi, aylar/haftalar önceden planladı. Bu gerçekler ortadayken haberine geiş yer veren gazete, "FETÖ'nün Odatv kumpasıyla 2 yıl hapis yatan yazarımız Soner Yalçın, Sözcü'ye yönelik operasyonu yazdı:  Bu işin içinde bir iş var" manşetini attı.

Gökmen kişiliğini kalemini satmadı, FETÖ'cü şirketlerin kaymağını onlar yedi iftirası bize kaldı, Bize iftira atanlar o zaman yönetimdeydi, Şehit babasına ayıp başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 30 Mayıs 2017 Salı Sözcü Gazetesi manşetleri

sözcü manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..