Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 30 Nisan 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 30 Nisan 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 30 Nisan 2017 Sözcü günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Hem yüzümüze gülüyor hem de sırtımıza zırhlı yolluyor: Trump ikili oynuyor Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları manşetleri.

30 Nisan 2017 - 09:34

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 30 Nisan Pazar günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Nisan 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

30 Nisan 2017 CPazar günü sabahında Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD Başkanı Türkiye'nin yanında olduğunu söylüyor ama Suriye'de YPG'ye kalkan oluyor. Nitekim Mardin sınırımıza ABD zırhları geldi. Gerilim yükseldi haberine geniş yer veren gazete, "Hem yüzümüze gülüyor hem de sırtımıza zırhlı yolluyor: Trump ikili oynuyor" manşetini attı.

15 Temmuz'dan beri FETÖ'den alınmayan kalmadı. Ama siyasi ayağı hep ertelendi. Son ele geçirilen SD kart ise bu operasyonu hızlandırdı haberine yer veren gazete, "Fethullah'la ilişkisi olan bazı AKP'li isimlere Mayıs'ta dokunulacak: FETÖ Operasyonunda sıra siyasilere geliyor" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 30 Nisan 2017 Pazar Sözcü Gazetesi manşetleri

 

2017/04/8377801.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..