Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Sözcü gazete oku -...

Sözcü Gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Sözcü gazete oku - Gazeteler

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 8 Mart 2017 Çarşamba günü Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Sözcü gazetesi 17-25 Aralık'tan sonra bile FETÖ iktidara yasa çıkartmış manşetini attı, diğer önemli başlıkları 8 Mart tarihli manşetleri.

08 Mart 2017 - 06:56

Sözcü GazetesiTürkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 8 Mart Çarşamba günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mart 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

8 Mart 2017 Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Türk Bakanları engelleyen Almanları kınıyorum diyen CHP'li Muharrem İnce, bir çelişkiye dikkat çekti. Türkiye'de 3 milyon Suriyeli var... Esad gelip miting yapmak isterse ne olacak? başlığıyla habere geniş yer verdi.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hainler bu yolla, kendilerinden olmayan generallere tasfiye yolunu açarken kendisinden olan 10 albayı da generalliğe terfi ettirdi. Hepsi FETÖ'cü çıktı haberine geniş yer ayıran gazete, "17-25 Aralık'tan sonra bile FETÖ iktidara yasa çıkartmış" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Mart 2017 Sözcü Gazetesi manşetleri

8 Mart 2017 Sözcü Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..