Reklamı Geç
Sözcü Gazetesi manşetleri 9 Nisan 2017 Gazeteler Sözcü oku

Sözcü Gazetesi manşetleri 9 Nisan 2017 Gazeteler Sözcü oku

Sözcü gazetesi güncel haberleri 1 sayfasında 9 Nisan 2017 Pazar günü sabahı Sözcü diğer günün hangi önemli olaylarını gördü. Türkiye Cumhuriyeti'nin anayasasını oylamaya Osmanlı kıyafetleriyle gittiler. Böyle dedirttiler: Osmanlı mı Cumhuriyet mi? Manşetini atan Sözcü gazetesi, diğer önemli başlıkları 9 Nisan tarihli manşetleri.

09 Nisan 2017 - 07:01

Sözcü Gazetesi Türkiye gündeminde yer bulan önemli haberlerin detayları manşetinden geniş yer verdi.  Sözcü gazetesi 9 Nisan Pazar günü sabahı  1. sayfasında hangi önemli gündem başlıklarını attı? 

Sözcü gazetesinde bu sabah atılan başlıklar... 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Nisan 2017 - İstanbul

Sözcü gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

9 Nisan 2017 Cumartesi günü sabahında Sözcü 1.sayfa manşetlerinde, Halk Areası'nın önceki geceki konukları Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen'di. Uğur Dündar programında sanketçilerin Sandığa atılan her oy Hayır'ı yükseltir tespitini paylaştı haberine yer veren gazete, "Katılım artarsa Hayır oyu artar" başlığını attı.

Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fransa'da kavuk ve kaftanlarla oy veren gurbetçileri görenler, Anayasa paketinin Osmanlı'yla ne alakası var. Bu neyin şovu diye tepki gösterdi haberine yer veren gazete, "Türkiye Cumhuriyeti'nin anayasasını oylamaya Osmanlı kıyafetleriyle gittiler. Böyle dedirttiler: Osmanlı mı Cumhuriyet mi?" manşetini attı.

Esad ABD'yle dalga geçiyor, Benden ne istiyorsun arkadaş? Evet ben kadınım utanın, Atatürk'ün kemiklerini sızlatmayın, Hayır'a kurşun ve yumruk, Mehmet Dişli ve Adil Öksüz o gece aynı askeri gazinodaydı, FETÖ'yü soruşturan savcı FETÖ'den ihraç edildi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Nisan 2017 Pazar Sözcü Gazetesi manşetleri

 

2017/04/2933224.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..