Reklamı Geç
Strada Bahçeşehir 240 bin TL’den ev satışlarına başladı

Strada Bahçeşehir 240 bin TL’den ev satışlarına başladı

Akzirve Gayrimenkul imzalı yeni konut projesi hayata geçirilirken, “Strada Bahçeşehir” konut fiyatları kaç liradan başlıyor, 2500 konuttan oluşacak proje bilgileri.

12 Kasım 2016 - 08:08

Akzirve, 2 Bin 500 konutluk Strada Bahçeşehir konut projesi içibn düğmeye bastı, satışlara başladı. Yoğun bir ön talep toplama süreci geçiren Strada Bahçeşehir projesi daire fiyatları kaç liadan başlıyor? Diğer ayrıntıların tamamı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Kasım 2016 - İstanbul

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen “Strada Bahçeşehir” konut projesi 240 bin TL’den satışlarına başladı. Lansmanı gerçekleşen proje 1.5 milyar TL değerinde bir yatırım değerine sahip. İtalyanca’da cadde anlamına gelen “STRADA” Bahçeşehir projesi toplam 2.500 adet bağımsız bölümden oluşuyor.
 
Proje üç etap halinde inşa ediliyor. İlk etapta 747 konutun satışlarına başlandı. 1+1’den 5+1’e kadar farklı metrekarelerde dairelerin bulunduğu projede en büyük dairenin fiyatı 1 milyon TL olarak satılıyor. Kişiye özel ödeme planlarıyla satışı yapılan projede banka kredisi ile daire sahibi olmak mümkün. Projenin birinci etabı Bahçeşehir sınırları içinde kalırken ikinci ve üçüncü etap aradan geçen caddeden dolayı Esenyurt ve Bahçehir’e bağlı olarak hayata geçiyor. İlk etap Aralık 2018 yılında teslim edilecek.
 
Akzirve Gayriemnkul&Yatırım CEO’su İbrahim Maasfeh proje ve şirketin genel yatırımları konusunda bilgi verdi. Türkiye’ye güvendiklerini artık bir Türk firması olarak yola devam ettiklerini ifade Maasfeh 1992’de Mermer, inşaat malzemeleri ile yola başladıklarını arkasından 2010 yılından bu yana Antalya, İstanbul gibi bir çok yerde arsa yatırımları yaptıklarını açıkladı. Maasfeh üzerinde çalıştıkları iki tane kentsel dönüşüm projeleri olduğunu ilerleyen dönemlerde netlik kazanacağını sözlerine ekledi.
 
“Strada Bahçeşehir” projesinin mimarı Bünyamin Derman, projeden ev alacakların yalnızca bir daireye sahip olmayacaklarını yepyeni bir yaşam alanıda satın almış olacaklarını ifade etti. Derman, mimari planlamayı yaparken şehir hayatını ön planda tutmaya özen gösterdiklerini, alışveriş caddesiyle hareketlilik getirmek istediklerini sözlerine ekledi.

Strada Bahçeşehir projesi güncel bilgileri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..