Strada projesi Akzirve Bahçeşehir

Akzirve Gayrimenkul Bahçeşehir bölgesinde inşaa edeceği yeni projesi Strada görücüye çıktı. Strada Bahçeşehir projesi fiyatları, ödeme bilgileri, nerede, nasıl gidilir ve iletişim detayları.

Strada projesi Akzirve Bahçeşehir
Editör: Hakan A.
11 Kasım 2016 - 12:37 - Güncelleme: 12 Kasım 2016 - 08:10

Gayrimenkul sektörünün öneml, üreticilerinden Akzirve yeni konut projesini görücüye çıkardı. Dtrada Bahçeşehir konut projesi satışlarına başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Kasım 2016 - İstanbul

Akzirve Gayrimenkul & Yatırım, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Bahçeşehir ilçesinde inşasına başlayacağı toplam 1.5 milyar TL değerindeki yeni projesinin lansman toplantısını yaptı. İtalyanca’da cadde anlamına gelen, Akdeniz insanının canlı ve keyifli yaşam alanlarını çağrıştırması anlamında “STRADA” adı verilen yeni proje, toplam 2.500 konuta ek olarak ticari alanlardan oluşacak ve üç etap halinde tamamlanacak.

İstanbul Bahçeşehir bölgesinde inşaa edilecek proje, toplamda 105 dönüm arsa üzerinde 350 bin m2 inşaat alanıyla 2 bin 500 konuttan oluşacak ve üç etap halinde yükselecek.. Strada Bahçeşehir projesinin ilk etap olan 747 konutluk ilk etabının Aralık 2018’de tamamlanması öngörülüyor. Projenin ikinci ve üçüncü etaplarının ise birer yıl arayla bitirilmesi planlanlanmış durumda.

Strada Bahçeşehir projesi kapsamında 100’ün üzerinde bağımsız bölümden oluşan ticari alanlar da yer alacak. Projede bir alışveriş caddesinin bulunacağını belirten Akzirve Gayrimenkul & Yatırım CEO’su İbrahim Maasfeh, “Projemize İtalyanca’da cadde anlamına gelen STRADA adını verdik ve projemiz içerisinde yer alan caddeyi herkesin faydalanabileceği bir yaşam alanı haline getirdik. Cadde üzerinde birbirinden kaliteli markalar, restoranlar, kafeler, marketler ve günlük hayatı kolaylaştıracak ticari alanlar olacak” dedi. STRADA’daki konut fiyatlarının KDV dâhil 240.000 TL’den başlayacağını belirten Maasfeh, yatırımcılara %1 peşinat ve peşin ödemede %10 indirim avantajı tanıdıklarını ifade etti. Akzirve ayrıca şirket finansmanı kapsamında 40 aya varan vade seçeneğini sunuyor.

akzirve strada bahçeşehir projesi resimleri

Bahçeşehir bölgesinin yatırımcılar için bir cazibe merkezi haline geldiğini belirten İbrahim Maasfeh, “Bahçeşehir bölgesi giderek artan değeriyle yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bölgede 2011 yılında metrekare fiyatları 1.000-1.500 TL civarındayken, şu anda 4.000 TL’lere kadar çıkabiliyor. Bölge, 3. havalimanı bağlantı yolları ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ile yatırım açısından avantajlar sunuyor” şeklinde konuştu. Maasfeh ayrıca, 2019 yılında hizmete girmesi planlanan Mahmutbey – Bahçeşehir metro hattıyla birlikte Bahçeşehir bölgesine raylı sistemle ulaşımın da sağlanmış olacağını ve bu şekilde bölgede oturanların yeni bir ulaşım ağına sahip olacağını vurguladı.

Proje arazisini 2010 yılında portföylerine kattıklarını belirten Maasfeh, o tarihten bu yana bölgede fizibilite çalışmaları gerçekleştirdiklerini ve uygun zaman için beklediklerini belirtti.

akzirve strada bahçeşehir projesi görselleri

Bölgedeki rekabetin farkında olduklarını belirten CEO, Akzirve olarak yatırımcılara projelerinde her zaman ve her konuda daha fazlasını sunacaklarını belirtti. Projenin mimarisi için uzun görüşmeler yaptıklarını belirten Maasfeh, Bahçeşehir projesi için ünlü mimar Bünyamin Derman’la çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Lansman dönemine özel fiyatlar sunulan STRADA’da, 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Straada Projesi nerede nasıl gidilir iletişim bilgileri?

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum