Reklamı Geç
Süper Loto 7 haftadır devrediyor! Büyük ikramiye 20 milyon...

Süper Loto 7 haftadır devrediyor! Büyük ikramiye 20 milyon TL'yi geçer mi?

7 haftadır art arda devreden Süper Loto çıldırdı! Milli Piyango Süper Loto bu hafta yapılacak çekilişte 20 milyonu aşacağı ön görülüyor. Peki Süper Loto çekilişi ne zaman?

31 Ağustos 2017 - 09:12

Milli Piyango Süper Loto talihlisini arıyor. Milyoner olacak kişi 20 milyon liralık büyük ikramiyeyi kazanacak. Son Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmadı ve peş peşe 7 hafta ikramiyesini devretti. Peki şans oyunu Süper Loto bu hafta ne kadar ikramiye dağıtacak, çekiliş tarihi ne? Tüm detaylar haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Ağustos 2017 - İstanbul

Milyoner olma, zengin olma umudunu şans oyunlarına bağlayanlar bu habere dikkat! Süper Loto dev ikarmiyeye koşuyor. Bu gece çekiliş var oynamayanlar gece yapılacak çekiliş için şans oyunları oynatılan bayilere koşmaya başlayabilir...

Son zamanlarda şans oyunlarında yaşanan devirler nedeniyle büyük ikramiyeyi duyan vatandaş Milli Piyango şans oyunu bayilerine oyunlar için akın eder oldu. Dev ikramiyeler vaandaşı cezbediyor.

Her hafta milyonlarca kişi tarafından oynanan şans oyunlarından Süper Loto heyecanı yaşanıyor. Emlak Pencerem muhabirinin edindiği bilgiye göre, haftalardır devreden Süper Loto'da yeni haftada rekor ikramiye var. Geçtiğimiz hafta yapılan çekilişle büyük ikramiyesi 14 milyon TL'yi aşan Süper loto'da 6 bilen çıkmayınca 7'inci deva art arda devreden şans oyununda bu hafta ikramiye tutarının 20 milyon lirayı aşacağı kaydedildi. 

Milli Piyango Genel Müdürlüğü tarafından her hafta oynatılan şans oyunu Süper Loto çekilişine saatler kaldı. Bu gece bir kişi 20 milyona yaklaşan dev ikramiyeyi kazanarak zengin olma hayaline kavuşabilir? Süper Loto Çekilişi bu gece yapılacak. Günün sorusu ise BU gece yapılacak çekilişle Süper Loto devredecek mi? 

Süper Loto çekiliş sonuçları 31 Ağustos Kurban Bayramı arefesinde gerçekleştirilecek çekilişle belirlenecek. Süper Loto sonuçları haberimizde yer alacak. Gece yapılacak çekiliş Milli Piyango yetkilileri ve noter huzurunda canlı yayında yapılacak.