Sur Yapı, Aynen Öyle kampanyası ile 14 farklı projesinde rekor...

Sur Yapı, Aynen Öyle kampanyası ile 14 farklı projesinde rekor ciro

Sur Yapı'nın kampanyasında rekor satış rekor ciro... Sur Yapı 24 Haziran’da bitecek ‘Aynen Öyle konut satış kampanyası çerçevesinde şimdiye kadar 107 milyon TL’lik konut sattı. Kampanya 24 Haziranda sona erecek.

17 Haziran 2017 - 10:23

2017 yılında büyük bir hamleyle konut üretimi ve satışında en fazla dikkat çeken firmalardan biri olan Sur Yapı kampanyalı satışlarına ilişkin cirosunu açıkladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Haziran 2017 - İstanbul

Markalı konut üreticilerinden Sur Yapı, 10 Mayıs’ta başlattığı “Aynen Öyle” kampanyası kapsamında 107 milyon TL’lik satış yaptı. 0 peşinat ve 0 faiz imkanının sunulduğu kampanya kapsamında 14 farklı Sur Yapı projesinden de satış gerçekleştirdiğini açıkladı.

Sur Yapı projeleri arasında yer alan İstanbul'da Sancaktepe’de Lavender, Sultanbeyli’de İlkbahar 1-2 ve Gölbahçe Evleri, Ümraniye’de Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Koşuyolu’nda Excellence, Maltepe’de Yeşilmavi, Eyüp’te Axis Ofis, Ispartakule’de Bahçeyaka, Güneşli’de Mirage Rezidans, Kâğıthane’de Tempo City, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projesiyle toplamda 14 projesinde kampanyalar geçerli oldu.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Sur Yapı Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener, “Aynen Öyle kampanyamızda yılın süper star kampanyası iddiasıyla yola çıkmıştık. Kampanya kapsamında 107 milyon TL’lik konut satışı gerçekleştirdik. Özellikle sıfır peşinat, sıfır faiz ve 120 aya varan vadelerle konut alıcıları tasarruflarına dokunmadan rahat ödeme koşullarıyla lüks projelerimizden ev sahibi olma fırsatı buldu. Kampanyamıza ilgi gösteren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kampanyamız 24 Haziran tarihine kadar devam ediyor” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..