Sur Yapı ’dan 268 konutluk yeni proje "YeşilMavi...

Sur Yapı 'dan 268 konutluk yeni proje "YeşilMavi Maltepe"

Sur Yapı nitelikli konut üretimine 2017'de hız verdi. İstanbul Maltepe'de bir yeni projeye imza atan Sur Yapı YeşilMavi konut projesi için düğmeye bastı. 268 konutluk YeşlMavi Maltepe projesi 15 farklı daire seçeneğinden oluşuyor.

24 Mart 2017 - 13:01

Sur Yapı'dan İstanbul'da Maltepe bölgesine büyük değer katacak yeni projesi YeşilMavi lansman öncesi avantajlı fiyatlarla 15 farklı tipte daire seçenğiyle, 450 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mart 2017 - İstanbul

İstanbul'da ve Bursa'da hayata geçirdiği önemli konut projeleri, ABM ve yaşam alanlarıyla adından söz ettiren Sur Yapı, şimdi Yeşilmavi projesini Maltepe’de hayata geçerirek bölgenin değerine değer katmaya hazırlanıyor. 

Yeşilmavi Maltepe projesi Adalar ve deniz manzarası ve Kayışdağı Ormanı’nın hemen yanı başında temiz havasını bir arada sunuyor. Yeşilmavi Maltepe konut projesi kapsamında yükselecek evler, ferah daireleri, sosyal tesisleri, yeşil alanları, deniz manzarası, çam kokularının yayıldığı orman havası sayesinde sakinlerine huzurlu ve modern bir yaşam alanını alıcısına sunacak.

Sur Yapı tarafından İstanbul Maltepe ilçesinde Kayışdağı Ormanına komşu bir konumda inşasına devam ettiği Yeşilmavi konut projesi, yalnızca ev sahibi olmak isteyenlerin yaşamlarına değil, bulunduğu bölgenin geleceğine artı değer katacak. YeşilMavi Maltepe konutları toplamda 50.018 metrekare büyüklüğündeki inşaat alanı ile 268 daire ve ticari alanlardan oluşacak.

Yeşilmavi Maltepe konutlarında 15 farklı daire seçeneği...

 268 konutluk YeşilMavi Maltepe projesi panoramik deniz manzarası, arkasında bulunan orman manzarası ve muhteşem günbatımı ile Sur Yapı kalitesi ile, yüksek standartlarla dolu bir yaşam fırsatısnı ev sahibi olacaklara sunuyor. 

19 katlı 4 bloğun yer aldığı projede 63 metrekare ile 527 metrekare arasında değişen 15 farklı daire tiplerinin yer alacağı Sur Yapı YeşilMavi Maltepe konutları Dubleks ve geniş teraslı dairelerin ön plana çıktığı 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki farklı daire seçeneğine sahip. Her zevke uygun daireler arasında özellikle üst katlarda yer alan geniş teraslı, deniz ve orman manzaralı daireler dikkat çeken Sur Yapı Yeşilmavi projesinde dört blokta bulunan dairelerinin neredeyse tamamı önü hiçbir zaman kapanmayacak deniz manzarası modern mimariyle birleştirildi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Maltepe bölgesinin değerine değer katan bu yeni projenin sakinlerine konforlu ve ulaşım açısından da kolay bir yaşam getireceğinin altını çizdi. Elmas, "Yeni projemiz Yeşilmavi Maltepe, son dönemde hayata geçirdiğimiz ve her biri son derece değerli lokasyonlarda bulunan projelerimizden biri… Yaşanabilir ölçekli projemizde deniz ve orman manzarasını buluşturduk. Ulaşım kolaylığının yanı sıra Kayışdağı Ormanı’nın eteğinde olması, geniş bir perspektifle deniz manzarasının bulunması burada yaşamı keyifli kılacak nitelikleri bir arada barındırıyor. Özellikle de son yıllarda Anadolu yakasında yapılan yatırımlar ile Maltepe hem yaşam hem de çalışma temposunun arttığı, hareketlenen bölgeler arasındaki yerini aldı. Projenin yer aldığı lokasyon Küçükyalı, Bostancı ve Maltepe’nin canlı, hareketli semtlerine çok yakın. Böylesi hareketli bölgelerde semtler arası geçişi hızlandıran ulaşımı kolay projeler tercih ediliyor. Yeşilmavi projemiz de metro, sahil yolu, E-5, minibüs caddesine yakınlığı, orman-deniz manzarasına kesintisiz hakim olması, daire planlarında konforun ve fonksiyonelliğin bir arada sunulduğu ideal bir yaşam alanı olacak” ifadelerini kullandı.

Sur Yapı YeşilMavi nerede, nasıl gidilir?

Sur Yapı Yeşilmavi Maltepe projesi, İstanbul'un oksijen deposu olan Kayışdağı Ormanı’nın eteğinde bulunuyor. Yer aldığı konum nedeniyle değerli bir lokasyonda yükselen proje, sahil yoluna, Bostancı - Adalar iskelesine 10 dakika ve Bağdat Caddesi’ne 5 dakika mesafede yer alıyor. Yeşilmavi, kolay ulaşım yönüyle büyük avantajlar sağlayacağı kaydedildi.

Projenin üst katlarında ritmik şekilde yükselen teraslar etkileyici manzarasına sahip Sur Yapı YediMavi Maltepe konut projesi site içi sosyal hayat da bu teraslara yayılmış ve bunlar arasında bulunan geçişler bitki ve su düşüşleriyle sağlanıyor.

Yeşilmavi Maltepe konut projesinde lansmana özel 450 bin TL’den başlayan daire fiyatları...

Sur Yapı yeni projesi Yeşilmavi’de, lansmana özel %10 indirimli fiyatlarla 63 metrekare 1+1’ler 454 bin TL, 91 metrekare 2+1’ler 645 bin TL, 162 metrekare 3+1’ler 1 milyon 96 bin TL ve 244 metrekare 4+1’ler 1 milyon 641 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Projede ayrıca tamamı peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde lansmana özel %10 ilave indirim daha uygulanıyor. Ayrıca 60 ay 0 faiz, 120 ay 0,45, 180 ay 0,74 ve 240 ay 0,79 vade oranları ile de kampanya kapsamında yer alıyor.