Sur Yapı Excellence Koşuyolu satışları metrekaresi 15 Bin...

Sur Yapı Excellence Koşuyolu satışları metrekaresi 15 Bin TL'den başladı

Sur Yapı Mükemmelliğe Açılan Kapı sloganıyla satışlarına başladığı "Excellence Koşuyolu" projesinde metrekare satış fiyatı 15 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. Excellence Koşuyolu konut fiytaları, ödeme planı bilgileri EmlakPencerem.com da

21 Şubat 2017 - 18:09

Sur Yapı yeni konut projesi Excellence Koşuyolu için düzenlediği basın toplantısıyla görücüye çıkardı. 184 konutluk Excellence Koşuyolu'da konur fiyatları 918 Bin TL'den başlıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Şubat 2017 - İstanbul

Sur Yapı 2017 ile birlikte daha fazla yeniliklere imza atmayı sürdürüyor. Sur Şirketler Grubu çatısı altında endüstriyel tesisler, ofisler, alışveriş merkezleri, enerji santralleri ve markalı konut projelerini hayata geçiren Sur Yapı, yeni yaşam alanları için çalışmalarına devam ediyor. 2017'nin ikinci projesini hayata geçirmek için düğmeye basan Sur Yapı yatırım değeri 700 milyon TL olan Excellence Koşuyolu ile özel bir yaşam vaadinde bulunuyor. 

Sur Yapı Excellence Koşuyolu Avrasya tünelinin Anadolu Yakası’nın girişinde konumlandırıldı. 

Sur Yapı’nın 2017 projelerinden biri olarak yükselecek "Excellence Koşuyolu", İstanbul’da Kadfıköy ve Üsküdar'ın kesiştiği sınırda Koşuyolu’nun en değerli arazilerinden biri üzerinde yükselecek. Toplamda 57.700 metrekare büyüklüğündeki inşaat alanı bulunan proje her anlamda mükemmelliği hedefleyen bir anlayışla tasarlandı. Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesinde 184 daire ve 27 dükkândan oluşuyor. Projede yer alan evlerin tümü akıllı ev sistemleri ile donatılırken, konut ve home ofislerin yanı sıra bir de alışveriş caddesi yer alıyor. Koşuyolu’nun doğal dokusuna uygun alışveriş caddesinde birbirinden ünlü cafe & restoran  alanları, ünlü bir spor markasının fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu ile yürüyüş parkları nın yer alacağı Excellence Koşuyolu projesinin yatırım değeri ise 700 milyon TL olacağı ifade edildi.

Projenin dokusu, mimarisi, lokasyonu, akıllı ev sistemleri ve malzeme seçimi “mükemmellik” çatısı altında buluşturulan Excellence Koşuyolu projesi bölgenin en değerli arazilerinden biri üzerinde konumlandırılırken, Avrasya Tünelinin hemen yanı başında yer alıyor. Excellence Koşuyolu’ndan Avrasya Tüneline girildiğinde Zeytinburnu - Topkapı yalnızca 15 dakika mesafede inşaa edilecek olan dev proje, aynı şekilde proje sakinlerinin Avrasya Tüneli ile Atatürk Havalimanı’na ulaşımı oldukça kolaylaştıracak bir yatırım olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Excellence Koşuyolu’nun apartman bloğunda bulunan tüm daireler geniş ailelere özel olarak tasarlanırken, Apartman bloğunda bulunan 3+1, 4+1 ve dubleks dairelerin yer aldığı projede 3+1’ler 204 - 227 m² arasındaki büyüklük seçenekleri bulunurken, 4+1’ler 246 – 381 m² arasında büyüklüklere sahip. Excellence Koşuyolu Projesi konumu itibariyle yüksek kotta bulunduğundan dolayı daireler Kız Kulesi, Haydarpaşa, Adalar, Tarihi Yarımada ve şehir manzarasına hakim durumda.

Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesindeki apartman bloğu dışındaki diğer 4 blokta ise özellikle 57 – 69 m² aralığında 1+1 ve 97 – 156 m² aralığında 2+1 az katlı daireler ve home ofisler dikkat çeken daireler olarak öne çıkıyor.

Excellence Koşuyolu’nda Koşuyolu semtinin çarşı dokusuna uygun tasarlanan bölgeye ve konut sahiplerine hizmet vermesi için planlanan alışveriş çarşısı da yer alıyor. Excellence Downtown adı verilen çarşı da ağırlıklı lüks markalı yeme içme mekanları, cafeler, restoran ve mağazalar bulunuyor. Projede bu kapsamda 27 ticari bölümlerin yer alacağı Excellence Koşuyolu projesinde,  lokasyonu, projede kullanılan teknoloji, kaliteli malzeme seçimi, yaşayan bir proje olacak olması, içerisinde yer alan alışveriş dükkânları ile tam bir cazibe merkez olarak yükselecek.

Nasın toplantısında konuşan, projeye ilişkin ayrıntıları anlatan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Excellence Koşuyolu projemizi de geldiğimiz bugünkü Sur Yapı tecrübesi ve uzmanlığı ile ‘’Mükemmelliğe Açılan Kapı’’ olacak. Sur Yapı’nın tam anlamıyla çeyrek asırlık deneyimini ortaya koyduğu Excellence Koşuyolu, ev sahibi olmak isteyenlerin yeni hayatlarına başlarken arayacakları tüm detayları bir arada suncağız. Excellence Koşuyolu, Anadolu Yakası’nın en nezih semtlerinden biri olan ve şehrin tüm imkanlarını barındıran Koşuyolu’nda yer alıyor. Huzurlu sokakları, canlı şehir dokusu ve merkezi konumuyla Excellence Koşuyolu, Avrasya Tüneli çıkışı ve Marmaray’a yakınlığı ile adeta bütün İstanbul merkezlerine bir adım uzaklıkta bulunuyor. Güçlü lokasyonu nedeniyle tüm İstanbullulardan ilgi göreceğini düşündüğümüz projemiz Avrasya Tüneli’nin yanı başında, Acıbadem metro istasyonuna 300 metre mesafede ve metrobüs gibi tüm toplu taşıma araçlarına yalnızca yürüme mesafesinde… Excellence Koşuyolu’nda İstanbul’un Tarihi Yarımada manzarası evlere konuk oluyor. Tarihi Yarımada ve Adalar manzarasına hakim proje; Batı Cephesinden Tarihi Yarımada, Güney Cephesinden Kadıköy ve Haydarpaşa, Doğu Cephesinden Adalar ve Marmara Denizi, Kuzey Cephesinden Çamlıca manzaraları ile konut sahibi olmak isteyenlere harika bir İstanbul panoraması yaşatmaya hazırlanıyor. Excellence Koşuyolu ile bölgenin değerine değer katacak, samimi bir yaşam merkezi oluşturmaya çalıştık ve amacımıza da ulaştığımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

İlk 50 konut ve Home Ofis i,çin lansmana özel fiyatlar uygulanacak ve m²’si 15.000 TL den satılacak.

Altan Elmas konuşmasında, ‘’Bölgede fiyatlar Avrasya Tünelinin açılması ile %30 lara varan oranda arttı. Biz ise sadece 184 konutun bulunduğu Sur Yapı Excellence Koşuyolu projemizi konut seferberliği kampanyasına dahil ettik. 25 Bin TL ye yaklaşan m² fiyatlarının bulunduğu bölgede ilk 50 konut için m² sini 15.000 TL den satışa sunma kararı alarak önemli bir fırsat sunduk. Üstelik konut seferberliği kapsamında ‘’Olur Olur Bal Gibi Olur ‘’ kampanyamızın 0 faiz 0 peşinatlı ve 20 yıla varan vade seçenekleri de geçerli olacak‘’ diye konuştu.

Koşuyolu Excellence projesi hakkında bilgi veren Altan Elmas ‘’Excellence Koşuyolu projemizde 22 katlı bir apartman bloğunda büyük, manzaralı 4+1, 3+1 ve geniş dubleksler bulunuyor. Az katlı ve çarşı ile iç içe diğer 4 blokta ise bölgenin merkezi konumunu da göz önünde bulundurarak 1+1, 2+1 ve dubleks home ofisler tasarladık.’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..