SUR Yapı Koşuyolu projesi ön talep topluyor

SUR Yapı Koşuyolu projesi ön talep topluyor

SUR Yapı konut home ofis ve ticari alanlardan oluşan yeni projesi için Koşuyolu bölgesini seçti. Sur Yapı Koşuyolu projesi kapsamında ön talep toplamaya başladı.

28 Eylül 2015 - 08:41 - Güncelleme: 21 Şubat 2017 - 13:58

Sur Yapı Koşuyolu’nda yeni projesine başlıyor. İstanbul Anadolu Yakası Koşuyolu’nda yükselecek proje için ön talep toplanmaya başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Eylül 2015 - İstanbul

Koşuyolu’nda hayata geçecek proje E-5 Koşuyolu girişinin hemen yanında ve E-5 ile doğrudan bağlantılı bir noktada yer alıyor. Sur Yapı Koşuyolu projesi konut, home ofis ve ticari alanlardan oluşuyor. Konut bloğu batı cephesinden Tarihi yarım Ada, güney cephesinden Kadıköy ve Haydarpaşa, doğu cephesinden Adalar ve Marmara Denizi, kuzey cephesinden Çamlıca manzaraları ile müşterilerine İstanbul panoraması sunuyor. Proje içerisinde bulunan home ofis blokları ise konforlu bir çalışma hayatı sunuyor.

Kadıköy ilçesi sınırlarında bulunan proje Kadıköy-Kartal metrosunun Acıbadem istasyonuna yürüme mesafesinde ve Marmaray’ın başlangıç durağı olan Ayrılıkçeşmesi durağına yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Ön talep sürecinde bulunan projeye konut veya ofis seçenekleri için başvuru yapıldığında lansmana özel fiyatlardan faydalanma fırsatları sunuluyor.

Sur Yapı’nın inşa edeceği Koşuyolu projesi,  25 bin metrekare bir arsa üzerinde farklı metrekare ve farklı tipte konut ve home ofislerden oluşuyor. Sur Yapı Koşuyolu Projesinde hayata geçirilecek evleri teslim tarihi ise 2017 olarak belirlenmiş durumda..

Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi tüm detayları için buraya bakabilirsiniz.

https://projeler.emlakpencerem.com/sur-yapi-excellence-kosuyolu/projesi/57/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..