Reklamı Geç
Sur Yapı Koşuyolu projesi satışa çıkıyor

Sur Yapı Koşuyolu projesi satışa çıkıyor

Sur Yapı 2017'de 12 projesinde başlattığı kampanyanın yanı sıra, yeni projeler için düğmeye bastı. Sur Yapı Koşuyolu projesini satışa çıkarıyor.

16 Şubat 2017 - 14:55 - Güncelleme: 21 Şubat 2017 - 13:58

Sur yapı'dan bir yeni proje daha hayata geçirilmek üzere. İstanbul'da pek çok projeye imza atan şirket, 2017'deki ilk porojesi için Kadıköy ilçesini seçti. Sur Yapı Koşuyolu satışa çıkıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Şubat 2017 - İstanbul

2017'ye oldukça hızlı başlayan Sur Yapı Emlak konut ve gYODER kampanyasının yanı sıra, hızlanan konut satışlarına yeni bir proje daha eklemek üzere. Şirket Kadıköy'de Koşuyolu projesini hayata geçirmek için düğmeye bastı. Sur Yapı Koşuyolu satışa çıkıyor!

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan ve çeyrek asırlık tecrübesiyle yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans, alışveriş merkezi gibi farklı formlarda yaşam alanları üreten Sur Yapı, yeni projelerini art arda hayata geçiriyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Altan Elmas’ın, Koşuyolu’ndaki yeni konut projesini, projelerindeki son gelişmeleri Emlak Basını ile paylaşacak.

Yapımı kısa bir süre içerisinde tamamlanacak ve Koşuyolu konut ve ofis projesine çok yakın bir mesafede yer alan Avrasya Tüneli ile Avrupa ve Anadolu Yakası arasında geçiş sağlanabilecek. Sur Yapı’nın en yeni konut projesi olan Koşuyolu projesinde ulaşım çok rahat olacak. Kadıköy – Kartal metrosunun Acıbadem istasyonuna yakınlığı ile dikkat çeken Sur Yapı’nın Koşuyolu konut projesinde, Anadolu Yakası’nda birçok noktaya ulaşım kolaylıkla gerçekleştirilebilecek. 

 

Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi tüm detayları için buraya bakabilirsiniz.

https://projeler.emlakpencerem.com/sur-yapi-excellence-kosuyolu/projesi/57/

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..