Sur Yapı Marka AVM 1 Haziran’da Bursa’da açılıyor

Sur Yapı Marka AVM 1 Haziran'da Bursa'da açılıyor

Bursa'da yatırımlarına devam eden Sur Yapı Marka AVM açılışı iin gün sayıyor. Bursa Marka Alışveriş merkezi 1 Haziranda açılacak.

24 Mayıs 2017 - 15:37 - Güncelleme: 25 Mayıs 2017 - 09:25

Marka AVM açılışı için geri sayım başladı. Markalı konut üreticisi Sur Yapı, İstanbul dışında Bursa yatırımlarıyla da gündemde. Son olarak hayata geçirdiği Marka AVM açılışı öncesi özel lansmanla dev yatırım görücüye çıkıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mayıs 2017 - İstanbul

Türkiye'ni,n önde gelen inşaat şirketlerinden Su Yapı  aralıksız yatırımlarına devam ediyor. 2017'ye oldukça hızlı başlayan şirket, pek çok konut projesini satışa sunarken AVM yatırımlarını da hızlandırdı.

Kuruluşundan bugüne markalı konut, yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri ve enerji santralleri gibi farklı formlarda yaşam alanı üreten Sur Yapı, yeni perakende yatırımı olan ve Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yapımı tamamlanan Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi’ni Bursalıların hizmetine sunuyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Z. Altan Elmas, Ekart Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Necip Şahin ve Sur Yapı Marka AVM’nin yönetimini üstlenen ECE Türkiye’nin Genel Müdür Yardımcısı Sayın Nuri Şapkacı’nın katılımıyla Bursa, Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi’nin açılışı öncesinde ilk kez görücüye çıkıyor. Proje hakkında genel bilgilerin verileceği toplantı sonrasında 1 Haziran tarihinde halk açılışıyla Bursalıların hizmetine girecek Sur Yapı Marka AVM şimdiden büyük ilgi görüyor.

Bursa'nın en özel projelerinden Sur Yapı Marka projesi kapsamında Uludağ manzaralı ve balkonlu 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, dubleks ve loft çözümleriyle 316 eşsiz rezidans daire hayata geçirilirken, Alışveriş Merkezi bölümünde ise 250 kiralanabilir mağaza yeni müşterilerini 1 Haziran itibariyle ağırlamaya başlayacak.

Sur Yapı Marka AVM Bursa'nın en önemli lokasyonlarından biri üzerinde Nilüfer ilçesinde inşa edildi. Toplamda 75 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunan ve 250 mağazadan oluşan Sur Yapı Marka AVM'de 35 adet kafe ve restoran, bin 400 kişi oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için büyük bir eğlence ve oyun alanı, 3 bin metrekarelik alanıyla 9 salonlu bir sinema ve fitness merkezi ile bin 800 araçlık otopark yer alıyor. AQVM'nin kiralama işlemlerinde ise profesyonel çözüm olarak Ece Türkiye ile çalışılacak.

Sur Yapı Marka AVM nerede, nasıl gidilir?

Mihraplı Park, Timsah Arena, Nilüfer vadisi ve şu an hizmet veren yeni oteller ile oluşturulan dev yeşil alanlar içinde, Kale Caddesi ve Mihraplı Caddesi’nin bağlantı noktasında Bursa’nın göbeğinde satışa sunulan Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nin geniş ve ferah girişleri ziyaretçilerin her yöne rahatlıkla ulaşabilecekleri bir konumda hayata geçirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..