Reklamı Geç
Sur Yapı projeleri sıfır peşinat sıfır faizle kampanya, 240 ay...

Sur Yapı projeleri sıfır peşinat sıfır faizle kampanya, 240 ay taksitle konut

Sur Yapı hangi projelerinde sıfır peşinat, sıfır faizle konut satışı yapıyor? Sur Yapı Bal Gibi Olur kampanyası sayesinde hiç peşin ödemeksizin 240 ay taksitle ev sahibi yapan 12 projesi. Sur Yapı projeleri, kampanya ayrıntıları...

17 Şubat 2017 - 19:45

Sur Yapı'nın 2017 konut kampanyasıyla başlayan sıfır peşinatla konut sahibi yapan dev kampanyası kapsamında konut satışları hızla sürüyor. Peki hangi Sur Yapı konut projelerinde sıfır peşinatla satış yapılıyor?  12 Sur Yapı konut proje ve 1 ofis projesi ayrıntılı bilgilerine emlakpencerem.com özel haberinen ulaşabilirsiniz.

 Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Şubat 2017 - İstanbul 

Emlak Konut ve GYODER tarafından Şubat başında başlayan dev konut kampanyasına 12 projesiyle dahil olan Sur Yapı kampanyada en fazla talep gören projelerinde sıfır peşinat kampanyasıyla ayrıcalıklı satışlarına devam ediyor.

Sur Yapı da 20 yıl 240 ay taksitli konut satışlarında kampanya furyasına katıldı ve 12 farklı projesini kampanya kapsamında tüketicinin beğenisine sundu.

Sur Yapı Projeleri buradan inceleyebilir formları doldurarak firmaya ulaştırabilirsiniz.

Sur Yapı projeleri arasında 12 tanesiyle sıfır peşinatla kampanyaya destek verererek sıfır faiz ve sıfır peşinat uygulamasıyla ev sahibi olmak isteyenlere, yatırım yapmak isteyenlere ayrıcalıklarını sundu. Sur Yapı herkesi mutlu edecek formülünü açıklayan firma 0+0=1 olur! Şimdi sıfır peşinat sıfır faizle mis gibi eviniz olur kampanyasını başlatan Sur Yapı, "Olmaz demeyin, Sur Yapı yaparsa olur" sloganıyla 11 farklı konut projesinde sıfır peşinat avantajıyla diğer kampanyalardan farklı olarak ev sahibi yapmak için firma bünyesinde düğmeye basıldı.

Sur Yapı'nın konut kampanyası şartları

Firma ev sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat imkanı sunarak, 20 yıl 0.79 vade farkı ve sıfır peşinat ile 1. seçenekle ev sahibi yaparken, 2. seçenek olarak 15 yıl, 0.74 vade farkı, sıfır peşinat fırsatını verirken, son olarak 10 yıl, 0.45 vade fark ve 0 peşinatla ev sahibi olmanın yolunu açıyor.

Hangi Sur Yapı projeleri kampanya dahilinde?

- Lavender SANCAKTEPE

- Gölbahçe Evleri SULTANBEYLİ

- Şehir Konakları ÜMRANİYE

- Sur Yapı Tempo City (Yeni)

- Sur Yapı Koşuyolu (Yeni)

- Marka Rezidans ve AVM Nilüfer-BURSA

- Axis İstanbul Ofis ve AVM EYÜP

- İlkbahar SULTANBEYLİ

- Mirage Rezidans GÜNEŞLİ

- Exen İstanbul ÜMRANİYE

- Bahçeyaka ISPARTAKULE 

- SUR YAPI KOŞUYOLU

- SUR YAPI KAĞITHANE

- SUR YAPI MALTEPE

Sur Yapı Projeleri buradan inceleyebilir formları doldurarak firmaya ulaştırabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..