Sur Yapı Semt Bahçekent projesi yeni kampanya incelemesi

Sur Yapı Semt Bahçekent projesi yeni kampanya incelemesi

Markalı konut projelerinin vazgeçilmez ismi Sur Yapı, Semt Bahçekent projesi için yeni kampanya başlattı. Kampanya detayları incelemesi için tıklayın.

29 Eylül 2017 - 18:44 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 00:49

Her dönemde kampanyalara büyük önem veren Sur Yapı, İstanbul'daki yeni projesi Semt Bahçekent konut projesinde yeni bir kampanyaya imza atıyor. Semt Bahçekent proje ve kampanya incelemesi için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Eylül  2017 - İstanbul

Eylül 20107 ile başlayan yeni projelerin lansmanları, Emlak Konut GYO kampanyası derken, firmalar müşteri kapmak için çeşitli kampanyalarla stoklarını eritmeye devam ediyor.

Emlak Konut güvencesi ve Sur Yapı kalitesiyle yükselen proje, yaklaşık 125 bin metrekare inşaat alanına sahip oloan SAemt Bahçekent projesinde en uygun şartlarda ev sahibi olmak isteyen alıcılara ayrıcalıklı seçenekler sunuluyor. Sur Yapı firması 15'e yakın projesi satışta olan önemli markalı konut reticilerinden biri. Firma yeni projelerinde kampanyaya devame diyor. Bir taraftan Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan konut satış kampanyasına devam eden Sur Yapı, Semt Bahçekent projesi için avantajlı fiyat ve uygun şartalarda ev sahibi yapacak kampanyasının startını verdi.

Sur Yapı Semt Bahçekent projesi kapsamında satışa sunulan evler için 230 bin TL değerinde bir eve, 2019'da kadar sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek sahip olunabiliyor. 2019'dan sonra ödenmeye başlanacak taksit tutarı ise ayda sadece 2 bin 800 TL olarak belirlenmiş durumda.

Sur Yapı imzası, Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Semt Bahçekent, 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yollarının yakın bir konumda yükseliyor. 140 dönüm büyüklüğünde olan Hayat Parka da komşu konumda olan Semt Bahçekent, ulaşım ağlarına da yakınlığıyla dikkati çekiyor. Proje, 2019 yılında tamamlanması beklenen metroya, TEM otoyoluna ve Kuzey Marmara Otoyolu'na yakın bir konumda lokasyon olarak Semt Bahçekent'i çekici kılıyor.

Sur Yapı'nın Semt Bahçekent projesi için düzenlediği yeni konut kampanyası kapsamında, ev sahibi olmak isteyenler, 2019 Ocak ayına kadar herhangi bir ara ödeme veya taksit ödemeden, sadece yüzde 5 peşinatla konut sahibi olabilecek. Aylık taksit ödemeye ise Ocak 2019'dan sonra başlayacak. Örneğin; 3+1 145 metrekare bir daireye 2019'a kadar sadece 24 bin TL peşinat ödeyerek kolayca sahip olmak mümkün. 66 metrekare 1+1 daireye ise konut alıcısı sadece 11 bin TL ödeyerek sahip olabilecek. Taksit ödemeye ise Ocak 2019'da başlayabilecek. Aynı konut için 2019'da ödemeye başlayacağı aylık taksit tutarı ise sadece 2 bin 800 TL olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..