Reklamı Geç
Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe konutları daire fiyatları, ödeme...

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe konutları daire fiyatları, ödeme planı

Sur Yapı Yeşilmavi konut satışları başladı. 2017 Sur Yapı projelerine eklenen Yeşil Mavi Maltepe konut fiyatları, ödeme planı bilgileri tüm detayları emlakpencerem.com da.

02 Nisan 2017 - 14:22

Sur Yapı İstanbul Maltepe'de Adalar manzaralı yeni konut projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Lansman öncesi Yeşil mavi Maltepe'de avantajlı fiyatlarla ev sahişbi olma fırsatı sunuluyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Nisan 2017 - İstanbul

Sur Yapı 2017 projelerine Maltepe'de hayata geçireceği inşaat çalışmalarına başladığı Yeşil Mavi projesini ekledi. Maltepe sırtında manzarası en güzel bölgelerinden birinde adalar manzarası ve deniz manzarasına nazır lebiderya projelerden biri olan Yeşil Mavi'de konut satışları lansman öncesi ön satışla başladı.

YEŞİL MAVİ PROJESİ HAKKINDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN BURAYA BAKINIZ

 Yeşil Mavi Maltepe konut projesi lansman öncesi tüm ayrıntıları belli oldu.

4 Blok olarak 19 katlı binalar halinde yükselen Sur Yapı Yeşilmavi Maltepe konutlarında her aileye özel büyüklüklerde toplamda 15 farklı tipte daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki evler 1+1 ve 4+1'e kadar olan seçeneklerde tasarlandı. 2018 sonlarına doğru teslim edilmesi planlanan Yeşilmavi konutları Maltepe'de lansmana özel konut fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. 

Yeşil mavi konut fiyatları ve ödeme planı bilgileri

Sur Yapı imzalı yeni konut projesi Yeşilmavi Maltepe konutlarında, lansman öncesine özel yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Sur Yapı Yeşil mavi'de 63 metrekarelik 1+1 dairelerin satış fiyatları 454 bin TL'den başlarken, 91 metrekarelik 2+1 evlerin satış fiytaları ise 645 bin TL, 162 metrekarelik 3+1 konutların satış fiyatları 1 milyon 96 bin TL ve 244 metrekarelik 4+1 evlerin satış fiyatları ise 1 milyon 641 bin TL’den başlangıç gösteriyor.  

Sur Yapı Maltepe Yeşilmavi'de başlayan lansman öncesi kampanya kapsamında ise ayrıca tamamı peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde lansmana özel %10 ilave indirim daha uygulanıyor. Ayrıca 60 ay 0 faiz, 120 ay 0,45, 180 ay 0,74 ve 240 ay 0,79 vade oranları uygulanıyor.

Sur Yapı Yeşilmavi projesi nerede, nasıl gidilir?

Yeşilmavi Maltepe konutları, İstanubl'un temiz havasıyla ünlü Kayışdağı Ormanı eteğinde konumlandırıldı. Yer aldığı lokasyonla değerli bir konumda hayata geçirilen proje, sahil yoluna, Bostancı - Adalar iskelesine 10 dakika ve Bağdat Caddesi’ne 5 dakika gibi kısa bir mesafede yükseliyor. İnşaatı hızla devam eden Sur Yapı Yeşilmavi, kolay ulaşım yönüyle alıcısına ve yatırımcılarına büyük avantajlar sağlıyor. 

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi hakkında kapsamlı bilgi almak için "Yeni Projeler" sayfamızı ziyaret edebilir, Bilgi Formu'nu doldurarak Sur Yapı satış ofisi temsilcilerinin sizlerle ihızlı irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz.

- Sur Yapı Maltepe Yeşil Mavi projsi 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..