Suudi kraliyet ailesi mensubu Prens ve Prensesler, 160 Milyon Dolarlık yatla Bodrum'da

Suudi Arabistan'ın Kraliyet ailesine mensup Prens ve Prensesler, 160 Milyon Dolarlık devasa lüks yatları ile Bodrum'a demirledi... 5 bin 280 Euroluk akşam yemeği yediler...

Suudi kraliyet ailesi mensubu Prens ve Prensesler, 160 Milyon Dolarlık yatla Bodrum'da
Editör: Hakan A.
01 Temmuz 2017 - 16:52 - Güncelleme: 01 Temmuz 2017 - 16:52

Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum Arap Kraliyet ailelerinin de vazgeçilmez tatil noktalarından biri. Son olarak şu sıralarda Suudi Prens ve Prensesler tatillerini lüks yatlarıyla Bodrum'da geçirdikleri gelen son dakika haberleri arasında.

Suudi Arabistan'ın kraliyet ailesi mensuplarının her dönemde gezileri, tatilleri magazin dünyasında yakınen takip edilirken, özellikle gittikleri yerleri ihya etmeleri esnafın yüzünü güldürüyor.

Türkiye'nin Dünyaca ünlü tatil beldesi Muğla iline bağlı Bodrum'a 75 metre uzunluğunda olan ultra lüks yatlarıyla gelen Suudi kraliyet ailesi mensuplarından prens ve prensesler, beldenin tadını çıkarıyor. Toplam 14 kişilik grup, akşam yemeği için 5 bin 280 Euro'luk hesap ödedikleri bildirildi. Tatillerinin keyfini doyasıya süren Kraliyet ailesi mensupları bol bol Jet-ski yapıp bir beach club'ta eğlendiler. Tatilleri için seçtikleri yerlerde Kraliyet ailesi mensuplarına, korumalar jet-ski ve zodyak botlarla eşlik ederken, yata ve aile ensuplarına kimselerin  yaklaştırılmaması ise dikkat çekti.

Yunanistan'ın tatil adalarından ünlü Mikanos Adası'ndan dün sabah Bodrum Yalıkavak'a, ardından ise Torba Koyu'na gelen Suudi Arabistan kraliyet ailesi üyeleri tatillerini keyiflerince tadını çıkarıyor. Kraliyet ailesine mensup prens Waleed Bin Abrahuel Al-İbrahim ile prens kardeşleri Halid Bin İbrahim El İbrahim ve Abdulaziz Bin İbrahim El İbrahim ile prensesler Ameerah Al Taweel ve Sara Bin Talal Bin Abdulaza Al Saud cennet kentte demir attı. Kraliyet ailesine ait 75 metrelik ultra lüks 160 milyon dolar değerindeki 'Mogambo' isimli yatlarıyla bölgede büyük dikkat çektiler.

Kaynak : Haberler

YORUMLAR

  • 0 Yorum