Tahincioğlu projeleri Emlak Konut kampanyasında satışta

Emlak Konut GYO'nun ev sahibi olmak isteyenler, ödemelerine 3. yıl başlayabilecek, yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim imkanı ile başlattığı kampanyası devam ediyor. Tahincioğlu markasıyla hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleriyle Emlak Konut kampanyasında.

Tahincioğlu projeleri Emlak Konut kampanyasında satışta
Editör: Hakan A.
04 Haziran 2020 - 12:13
Emlak Konut düşük peşinatlı yeni kampanya ile ev satışlarını hızlandırmaya başladı Kamu bankalarının düşük faizli konut kredisi desrek paketleri sonrasınd abaşlatılan Emlak Konut GYO kampanyasına ilgi giderek artıyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Haziran 2020 - İstanbul


Türk gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden biri olan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO’nun son yıllarda yapmış olduğu en önemli kampanyası olan Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyasına 2 projesi ile katılıyor. Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinden ev sahibi olmak isteyenler, ödemelerine 3. yıl başlayabilecek, yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim imkanından faydalanabilecek.

Emlak Konut GYO güvencesi ve Tahincioğlu ayrıcalığı ile hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinde görülmemiş bir kampanya başlıyor. Emlak Konut GYO’nun başlatmış olduğu Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası kapsamında,Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere çok avantajlı fırsatlar sunuluyor. Bu projelerden daire sahibi olmak isteyenler ödemlerine 3. yılda başlayabilecekler.Yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim imkanı da bulunan kampanyada isteyenler ödemelerini 24 ay erteleyerek 180 ay 0,79 vade farkı avantajından da faydalanabilecekler. Üstelik ilk 2 yıl masraf da alınmayacak.


Özcan Tahincioğlu: Gayrimenkul sektörünün hızla toparlanacağını düşünüyoruz

Normalleşme süreci ve konut faizlerinde yapılan indirimlerin etkisiyle gayrimenkul sektöründe olumlu dalgalar görmeye başladıklarını söyleyen, Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, 'İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte sektörümüzde bir süre duraksama yaşadığımız doğru. Ancak tüm piyasaların hareketlenmesiyle birlikte gayrimenkul sektörünün de hızla toparlanacağını düşünüyoruz. İnsanların evde geçirdikleri süre arttıkça yaşadıkları yerlerden beklentileri de yükseldi. Bu sebeple karma kullanımlı projeler daha çok dikkat çekmeye başladı. Nidapark Küçükyalı projemiz spor salonlarından çocuk parklarına, alışveriş caddesine kadar ihtiyaçları karşılayacak tüm alanlara sahip. Sene başında kalitenin simgesi haline gelen Palladium markasını projenin içerisine taşıdık. Mağaza, restoran ve

kafelerin yer alacağı 350 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi, Palladium Cadde Küçükyalı Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi olacak. Palladium Cadde’deki mağaza çeşitliliği, alışveriş yapmak için dışarı çıkma zorunluluğunu ortadan kaldıracak vetüm ihtiyaçları Nidapark Küçükyalı sakinlerinin ayağına getirecek. Nidapark İstinye projemiz ise yatay mimariye sahip az katlı bahçeli ve geniş terasların yer aldığı butik bir proje. İstinye koyu manzaralı ve projeye ait 50.000 m² özel koru alanına sahip olması ile de farklılaşıyor. Emlak Konut GYO’nun bu kampanyası dahilinde projelerimizde uyguladığımız cazip avantajlarla yatırımcıların ev sahibi olması çok daha kolay ve karlı hale geldi' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum