Tahincioğlu Şişli’de "Nidapark Bomonti" projesini...

Tahincioğlu Şişli'de "Nidapark Bomonti" projesini tanıttı

Tahincioğlu projelerine bir yenisini daha ekledi. Şirket İstanbul Şişli'de hayata geçireceği 599 konutluk Nidapark Bomonti konut projesinde satışlar düzenlenen lansmanla başladı. Nidapark Bomonti 'de 60 adet ofis ila 18 adet ticari gayrimenkul satışa sunuldu.

05 Ekim 2017 - 14:42 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 11:31

Tahincioğlu'ndan 250 Milyon dolarlık yatırımla yeni bir proje.  Ekim ayı ile birlikte konut satışları ve yeni konut projelerinde lansmanlar devam ediyor. Yeni projeler üreten Tahincioğlu bu kez Bomonti projesini düzenlediği basın toplantısıyla alıcıına sundu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 05 Ekim 2017 - İstanbul

Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen "Nidapark Bomonti" projesinin lansmanı yapıldı. 250 milyon dolar yatırım değerine sahip projede fiyatlar 714 bin TL'den başlıyor.
 
714 bin TL'den başlıyor

İstanbul Avrupa Yakası'nın lüks projelerinin inşa edildiği gözde lokasyonu Bomonti'de Tahincioğlu imzasıyla yeni bir proje daha hayata geçiyor. "Nidapark Bomonti" projesinde 5 ayrı bölüm bulunuyor. Teras,suit,teras,ofis ve kuleden oluşan projede kule binası giriş artı 39 kat, diğer bölümler ise giriş artı 5 kattan meydana geliyor.
 
599 adet 1+1'den 4+1'e farklı daire seçenekleri bulunan Nidapark Bomonti'de 60 adet ofis ve 18 adet cadde mağazaları bulunuyor. Ortalama daire fiyatlarının 8.300 TL/metrekare olan ve en küçük dairenin 67 metrekare olduğu projede daire fiyatları 714 bin TL'den başlıyor. 599 daire 3.20 tavan yüksekliğine sahip. Proje 36 ay sonra teslim edilecek.
 
151 konut satıldı

Ön talep döneminde 151 adet konutun satıldığını ifade eden Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu satışların tamamının yerli piyasaya yapıldığını söyledi. Yabancı talebinin yurt dışı fuarlarında yüksek olduğunu ancak satışa geçmesi için zaman gerektiği söyledi.
 
Kaotik süreç beklemmiyorum

Yurt içi gayrimenkul piyasasında ki satışları değerlendiren Özcan Tahincioğlu sözlerine şöyle devam etti; "Geçtiğimiz yıllarda bir çok şey yaşadık.İster istemez konjoktürel anlamda sıkıntılar hissedildi. kampanyalarla bu durum aşılmaya çalışıldı.Büyük gayrimenkul geliştiricileri 60 ay faiz gibi ödeme vadeleri ile satış yaptı. Nakit akışı bu durum etkiledi.Ancak bu geliştiricilerin bunu aşabileceğini düşünüyorum. Biz kampanyalardan çok iyi sonuçlar alıyoruz.Kaotik bir süreç beklemiyorum. Her şey süt liman değil ama kaotik süreç olmaz." dedi.
 
Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alparslan Çalım proje ile ilgili bilgi verdi en önemli özelliğinin lokasyonu olduğunu söyledi.Merkezi ve tarihi dokuya sahip ulaşım açısından bir kaç dakikada her yere gidilebilecek değerli bir bölge olduğunu vurgulayan Çalım, en çok bundan etkilendiklerini açıkladı.
 
Nidapark Bomonti cazip ödeme alternatifleriyle de dikkat çekiyor.Projede yüzde 5 peşinat, 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme, yüzde 80'lik kısmı 60 aya kadar sıfır faiz, 61-120 aylık vadelerde ise yüzde 0,45 aylık faiz imkanı sunuluyor.

Nidapark Bomonti projesi hakkında daha fazla bilgi için Yeni Projeler sayfamızı dolaşabilir, buradan proje detayları için form doldurup müşteri temsilcisinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..