Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 1 Nisan 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 1 Nisan 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Kaçış bileti cebindeydi, İşte o numara, Mahkeme'den rezalet karar: Fırat kalkanı manşetlerini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 1 Nisan 2017 Cumartesi günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

01 Nisan 2017 - 07:27

 Takvim gazetesi manşetinde 1 Nisan 2017 Cumartesi günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Nisan 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

1 Nisan 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emekliye promosyon ve ucuz tatil müjdesi, Sağlıkçıya yıpranma hakkı, 4 milyon kişiye ikinci emeklilik, Trafik sigortasında para iadesi, Fenerbahçe'de Belhanda çıkarması, Aşk tazelendi,Tesadüfen katil, Sınav sonucu, İhanet katliamı, Elveda Güdük Necmi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü Adil Öksüz, 15 Temmuz gecesi Akıncı Üssü'ne girdi. Darbeci hainleri yönetti. Serbest kalınca'da İstanbul'a geçti. Son telefon ABD'den geldi. O aramadan sonra izini kaybettirdi haberine yer veren gazete, "İşte o numara" manşetini attı.

Eline idam ipi alıp Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tehdit eden solcu görünümlü FETÖ'cü Gökçe Fırat Çulhaoğlu tahliye edildi, "Mahkeme'den rezalet karar: Fırat kalkanı" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 1 Nisan 2017 Cumartesi Takvim Gazetesi manşetleri

 

2017/04/1865052.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..